reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Wsparcie mam głównie ze strony męża, bo razem to przeżywamy, ale jemu tez jest coraz ciężej. Czasem koleżance z pracy się wygadam.. z rodziny nikt nie wie o naszych staraniach, choć zamierzam powiedzieć teściowej, bo to mądra kobieta.

Ogólnie to wstydzimy się przyznać, ze mamy problem :(
Pamętajcie, że to nie jest powód do wstydu
Wiem, że to ciężkie
 
Ze wszystkich ciążowych i okołociażowych rzeczy nic mnie nie boli tak jak ciaża w otoczeniu. Można mi machać dzieckiem przed twarzą, ubrankami, wózkami. Nie robi to na mnie wrażenia. A kolejna ciąża w otoczeniu dosłownie ścina mnie z nóg.
Dokładnie mam to samo.
U nas w otoczeniu aktualnie „sezon” na drugie dziecko.
A ja juz nawet nie mam nadziei czy z pierwszym kiedykolwiek nam się uda.
 
Wsparcie mam głównie ze strony męża, bo razem to przeżywamy, ale jemu tez jest coraz ciężej. Czasem koleżance z pracy się wygadam.. z rodziny nikt nie wie o naszych staraniach, choć zamierzam powiedzieć teściowej, bo to mądra kobieta.

Ogólnie to wstydzimy się przyznać, ze mamy problem :(
to absolutnie nie jest powód do wstydu! W żadnym przypadku! 🥺
 
bo generalnie testy nie są do tego, żeby je aż tak mocno oglądać :) każde mają kreskę fabryczną, no bo coś musi tam być, żeby się mogło zaróżowić przy pozytywie ;) myślę, że to kwestia tego jak uważnie się w nie wpatruje :)

Co innego wondfo, które jak pokazują doświadczenia @Wika.00 i @kicikocia są po prostu do niczego. A to co @kicikocia ma dzisiaj, to już w ogóle 🤬
A no bo wiesz ja to z tych co się przyglądają rozbierają i patrza czy coś tam widać 🤣🤣🤪
 
reklama
Do góry