reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

No ja też nie ale właśnie @black_angel dodała i widać że jednak coś tam na nich przebija 🤷‍♀️
bo generalnie testy nie są do tego, żeby je aż tak mocno oglądać :) każde mają kreskę fabryczną, no bo coś musi tam być, żeby się mogło zaróżowić przy pozytywie ;) myślę, że to kwestia tego jak uważnie się w nie wpatruje :)

Co innego wondfo, które jak pokazują doświadczenia @Wika.00 i @kicikocia są po prostu do niczego. A to co @kicikocia ma dzisiaj, to już w ogóle 🤬
 
reklama
ja się zastanawiam czy testować w tym miesiącu czy dać wgl spokój. Nie wiem czy była owulacja, cykle 30-35 dni. Ten cykl rozpoczął się 27 stycznia. Więc może 28 dc zrobie test, ale dziwne, bo w tym czasie zawsze mnie już bolały piersi a teraz nic. Może owu wcale nie było
 
Jak ja Cie rozumiem. Ja to jak teraz jak idę na impreże to po prostu się boję, ze ktoś znów ogłosi ciążę. Nie umiem się cieszyć wcale i obawiam się, że nawet nie będę w stanie pogratulować, tylko wstanę i wyjdę.
Nawet nie pamiętam czy pogratulowałam. Może wykrzesałam coś z siebie z grzeczności, ale odechciało mi się wtedy wszystkiego. Nie ciągnęłam w ogóle tematu tej ciąży.
 
Nawet nie pamiętam czy pogratulowałam. Może wykrzesałam coś z siebie z grzeczności, ale odechciało mi się wtedy wszystkiego. Nie ciągnęłam w ogóle tematu tej ciąży.
bardzo mi przykro, to na pewno bardzo trudna sytuacja dla Ciebie... Czy masz jakieś wsparcie?
 
ja się zastanawiam czy testować w tym miesiącu czy dać wgl spokój. Nie wiem czy była owulacja, cykle 30-35 dni. Ten cykl rozpoczął się 27 stycznia. Więc może 28 dc zrobie test, ale dziwne, bo w tym czasie zawsze mnie już bolały piersi a teraz nic. Może owu wcale nie było
nie muszą zawsze piersi boleć z tego co wiem, ale sama tez patrze na ten symptom :(
 
Nawet nie pamiętam czy pogratulowałam. Może wykrzesałam coś z siebie z grzeczności, ale odechciało mi się wtedy wszystkiego. Nie ciągnęłam w ogóle tematu tej ciąży.
Ze wszystkich ciążowych i okołociażowych rzeczy nic mnie nie boli tak jak ciaża w otoczeniu. Można mi machać dzieckiem przed twarzą, ubrankami, wózkami. Nie robi to na mnie wrażenia. A kolejna ciąża w otoczeniu dosłownie ścina mnie z nóg.
 
reklama
bardzo mi przykro, to na pewno bardzo trudna sytuacja dla Ciebie... Czy masz jakieś wsparcie?
Wsparcie mam głównie ze strony męża, bo razem to przeżywamy, ale jemu tez jest coraz ciężej. Czasem koleżance z pracy się wygadam.. z rodziny nikt nie wie o naszych staraniach, choć zamierzam powiedzieć teściowej, bo to mądra kobieta.

Ogólnie to wstydzimy się przyznać, ze mamy problem :(
 
Do góry