reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Cześć dziewczyny!

Witam się po .ujowym weekendzie. W sobotę postanowiliśmy spotkać się ze znajomymi, zeby w końcu wyjść do ludzi i poprawić sobie nastrój :) a skończyło się na totalnej załamce i przepłakanej niedzieli. Przyjaciel męża pochwalił się, ze będą mieć drugiego dzidziusia 🥹 mnie to dobiło całkowicie. Nie umiem cieszyć się ciążą wśród znajomych mimo, ze to naprawdę super ludzie.
Wiem, ze to ze innym się udaje nie odbiera nam żadnych możliwości, ale aktualnie straciłam już wszelka nadzieję i wiarę.

Zbieram kasę na in vitro.
 
Dla zainteresowanych :
Jestem po wizycie - pracujemy nad rozciągnięciem okolic gdzie są zrosty żeby pozbyć się dolegliwości bólowych.
Na początku po stronie zrostów mega ból, z każdym ,,masażem” i uciskaniem ból mniejszy. Mam obserwować miesiączki i na następnej wizycie która będzie za 6 tyg zdać relacje. Jestem zadowolona z wizyty 🥰
 
Cześć dziewczyny!

Witam się po .ujowym weekendzie. W sobotę postanowiliśmy spotkać się ze znajomymi, zeby w końcu wyjść do ludzi i poprawić sobie nastrój :) a skończyło się na totalnej załamce i przepłakanej niedzieli. Przyjaciel męża pochwalił się, ze będą mieć drugiego dzidziusia 🥹 mnie to dobiło całkowicie. Nie umiem cieszyć się ciążą wśród znajomych mimo, ze to naprawdę super ludzie.
Wiem, ze to ze innym się udaje nie odbiera nam żadnych możliwości, ale aktualnie straciłam już wszelka nadzieję i wiarę.

Zbieram kasę na in vitro.
Jak ja Cie rozumiem. Ja to jak teraz jak idę na impreże to po prostu się boję, ze ktoś znów ogłosi ciążę. Nie umiem się cieszyć wcale i obawiam się, że nawet nie będę w stanie pogratulować, tylko wstanę i wyjdę.
 
reklama
Do góry