reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
mialam nadzieję, że była wczoraj... I że to krwawe plamienie to właśnie owu. Ale temperatura powiedziała NIE (pomiarów z 3-4.02 nie uwzględniam z uwagi na chorobę).
Owulaka pozytywnego wysikalam przedwczoraj, wczoraj już żadnego pozytywnego nie było, zaraz będę sikać zobaczyć jak dzisiaj wygląda sytuacja
Na to wygląda, że owu była wczoraj. U mnie pewnie będzie dzisiaj i dopiero dzisiaj, jutro albo nie będzie wcale 💁‍♀️ A starego dzisiaj nie ma... fuck
 
A ja mam dzisiaj wolne 🤸 zabieram się właśnie za śniadanko, jutro odwołałam wizytę u gina, ale zostawiłam cień nadziei, że okres nie przyjdzie i mam wizytę za tydzień. Jutro rano beta🙆
 
Ej ja widzę cień 🤔 nie pozostaje nic tylko beta. A który dzień cyklu/po owulacji ?
nie robiłam monitoringu… także nie wiem jak to dokładnie było z ta owulacją :/. Jedynie podejrzewam, ze coś tam się zadziało między 25, a 26 dniem. Bo czułam kłucie w prawym jajniku i miałam dużo płodnego śluzu. Obecnie 32 dzień cyklu ;)
 

Załączniki

  • IMG_7969.jpeg
    IMG_7969.jpeg
    45,6 KB · Wyświetleń: 79
Na to wygląda, że owu była wczoraj. U mnie pewnie będzie dzisiaj i dopiero dzisiaj, jutro albo nie będzie wcale 💁‍♀️ A starego dzisiaj nie ma... fuck
a był seks wczoraj?

Mi to nie wygląda na owu, u mnie takie mniejsze lub większe górki są normalne, a skok po owu wygląda tak jak tym zdjęciu. Więc pozostaje mi czekać do jutrzejszego pomiaru, może on coś wyjaśni 🤷‍♀️
 

Załączniki

  • a6b3e6ba-b803-42db-8319-6e1978fc9cef.jpeg
    a6b3e6ba-b803-42db-8319-6e1978fc9cef.jpeg
    36,5 KB · Wyświetleń: 34
Dziewczyny, ja dziś siknęłam z rozpaczy po południu i po 3 min taka cień-cienia-chooyokreska. Nie wiem czy w ogóle coś zobaczycie. Widać tylko na powiększeniu i na żywo.
Jutro znowu siknę, chociaż nie wiem czy nie poczekać do dnia @. Pik miałam 26 ale nie ma gwarancji ze w ogóle była owu 😕 A nawet jeśli to chyba powinno już coś widać wyraźniej.
 

Załączniki

  • 2668D0A0-D3B8-490B-A445-0D8686150349.jpeg
    2668D0A0-D3B8-490B-A445-0D8686150349.jpeg
    173,6 KB · Wyświetleń: 146
reklama
Do góry