reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
ja widzę! Jeżeli miałaś pik 26.01, to owu mogła być 27-28.01, czyli byś była 10-11dpo i taki cień wtedy jest normalny jak najbardziej, niekoniecznie musi być mocniejszy :) a masz opcje, żeby pójść na betę?
Niestety. Najpierw trzeba iść do gp, zeby dostać skierowanie, a potem trzeba iść do gp po wyniki. Bez sensu. To już ze 3 razy zdążę znowu nasikać. Zresztą gp może powiedzieć, że bez sensu bo za wcześnie :/ Chyba poczekam az cos będzie mocniej widać albo słabiej… Dzięki dziewczyny 🌻. Siknę z rańca i dam znać.
 
ejjjj, też dzisiaj miałam taki sen 🥰. Rano na szybko nasikalam na test, nie za bardzo miałam czas czekać na wynik dłużej niż minutę, bo córka jęczała i bałam się, ze obudzi męża… zobaczyłam biel, rzuciłam test na umywalkę, wróciłam do łóżka i pomyślałam, ze już czas odpuścić i spisać ten cykl na straty. ALE SŁUCHAJCIE! Po 15 minutach wróciłam do łazienki, patrzę jeszcze raz na test, a tam cień drugiej kreski 😱. Załączam Wam zdjęcie, co myślicie?
Jest sens jechać dzisiaj na betę? Dzisiaj mam 32 dzień cyklu i powinnam dostać okres
Mam tak samo 32 d.c i jak w 25 d.c była biel a dziś dwie kreski chociaż ta druga bledsza i nie wiem czy jest sens jechać dziś na betę czy poczekać do jutra i zrobić też proga. Co myślicie ? @powinna być 5 dni temu
 
Dziewczyny, ja dziś siknęłam z rozpaczy po południu i po 3 min taka cień-cienia-chooyokreska. Nie wiem czy w ogóle coś zobaczycie. Widać tylko na powiększeniu i na żywo.
Jutro znowu siknę, chociaż nie wiem czy nie poczekać do dnia @. Pik miałam 26 ale nie ma gwarancji ze w ogóle była owu 😕 A nawet jeśli to chyba powinno już coś widać wyraźniej.
jak siknełaś dzis po południu jak jest przed 10 :D
Siknij na drugi jutro. jak będzie jakas kreska to idź na bete.
 
Mam tak samo 32 d.c i jak w 25 d.c była biel a dziś dwie kreski chociaż ta druga bledsza i nie wiem czy jest sens jechać dziś na betę czy poczekać do jutra i zrobić też proga. Co myślicie ? @powinna być 5 dni temu
Beta!
Schitts Creek Comedy GIF by CBC
 
reklama
Do góry