reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Dziewczyny, ja dziś siknęłam z rozpaczy po południu i po 3 min taka cień-cienia-chooyokreska. Nie wiem czy w ogóle coś zobaczycie. Widać tylko na powiększeniu i na żywo.
Jutro znowu siknę, chociaż nie wiem czy nie poczekać do dnia @. Pik miałam 26 ale nie ma gwarancji ze w ogóle była owu 😕 A nawet jeśli to chyba powinno już coś widać wyraźniej.
Coś delikatnie przebija ! A masz inny test ?
 
reklama
Dziewczyny, ja dziś siknęłam z rozpaczy po południu i po 3 min taka cień-cienia-chooyokreska. Nie wiem czy w ogóle coś zobaczycie. Widać tylko na powiększeniu i na żywo.
Jutro znowu siknę, chociaż nie wiem czy nie poczekać do dnia @. Pik miałam 26 ale nie ma gwarancji ze w ogóle była owu 😕 A nawet jeśli to chyba powinno już coś widać wyraźniej.
ja tu widzę cień! 🤞🏻
 
Dziewczyny, ja dziś siknęłam z rozpaczy po południu i po 3 min taka cień-cienia-chooyokreska. Nie wiem czy w ogóle coś zobaczycie. Widać tylko na powiększeniu i na żywo.
Jutro znowu siknę, chociaż nie wiem czy nie poczekać do dnia @. Pik miałam 26 ale nie ma gwarancji ze w ogóle była owu 😕 A nawet jeśli to chyba powinno już coś widać wyraźniej.
ja widzę! Jeżeli miałaś pik 26.01, to owu mogła być 27-28.01, czyli byś była 10-11dpo i taki cień wtedy jest normalny jak najbardziej, niekoniecznie musi być mocniejszy :) a masz opcje, żeby pójść na betę?
 
a możecie nie czekać do weekendu? Ja bym zadziałała już w czwartek :D bo jeżeli dzisiaj masz 16mm, rosną średnio 2mm na dobę, to w czwartek możesz mieć 20mm - a jak ostatnio miałam 20mm na usg, to następnego dnia była owu 😁 więc wiesz, przezorny zawsze zabezpieczony :D
Tak, będę działać:D może się uda, chociaż mężu narzeka na okropne stresy w pracy od wczoraj ;D ale wyciągnęłam go wczoraj na squasha, grałam w skrajnie w obcisłych spodenkach i podziałało :D ale ile dni tak dam radę?:D

A no i lekarz coś mówił, że jak zaaplikuje dziś globulkę to będę gotowa do współżycia w sobotę?????
 
Tak, będę działać:D może się uda, chociaż mężu narzeka na okropne stresy w pracy od wczoraj ;D ale wyciągnęłam go wczoraj na squasha, grałam w skrajnie w obcisłych spodenkach i podziałało :D ale ile dni tak dam radę?:D

A no i lekarz coś mówił, że jak zaaplikuje dziś globulkę to będę gotowa do współżycia w sobotę?????
o kurde, z infekcja to ja nie wiem, nie miałam nigdy 🤔
 
reklama
Do góry