reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Mi się magnesy przyczepiają do drzwi wejściowych do domu 😁
W sumie też dobry patent i więcej powierzchni do przyczepiania.
My mamy mini lodówkę o wysokości 80 cm, także przy częstotliwości naszych podróży nie dziwota, że już miejsca tam nie ma xD.

Z tymi perfumami też do końca to nieprawda nie jest- mam ich sporą kolekcję. Kilka flakonów mam unikatowych- wycofanych z produkcji i staram się na takie unikaty polować.
 
Ale się jaram!!


@Kala1201 niestety te babyplany potrafią mieć cienie, też się na to nacielam w poprzednim cyklu :( ale jak jesteś 9-10dpo, to jeszcze nie odkładaj testów, jeszcze na spokojnie dwa-trzy dni sobie daj chociaż :)

@anyżowe_love przykro mi :(

@Brownie1992 czy ja mam Cię opierdolic za za słabe opierdalanie? 😂

@Owulacja ja niestety nic nie skradnę, bo jestem taka chora, że nawet nie wiem czy będę w stanie po temperaturze wskazać kiedy była owulka 😂 a do tego olałam monitoring w tym cyklu, olałam trochę dietę na endo i pije dużo wina, które mi na endo szkodzi. Nie wiem, czy odebranie paczek z paczkomatu o 02.02 o 20:20 wystarczy w tej sytuacji 😂😂😂
No to musisz się bzykać co DRUGI dzień 😁😁
 
W sumie też dobry patent i więcej powierzchni do przyczepiania.
My mamy mini lodówkę o wysokości 80 cm, także przy częstotliwości naszych podróży nie dziwota, że już miejsca tam nie ma xD.

Z tymi perfumami też do końca to nieprawda nie jest- mam ich sporą kolekcję. Kilka flakonów mam unikatowych- wycofanych z produkcji i staram się na takie unikaty polować.
o rany jeśli masz miss dior cherie to wpadam z walizka pieniędzy by odkupić 😭 kochalam ten zapach i żaden inny mi tak nie pasuje
 
reklama
Do góry