reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Osikaj se rękę 😁
Trenuj testowanie bez testu 😁


Ja się przyznam szczerze, że ani razu nie robiłam testu poprzez sikanie bezpośrednio na test, bo się zawsze bałam, że nie dam rady sikać przez ileś tam sekund żeby dobrze zamoczyć pasek 😶
nie polecam sikania na test bezpośrednio, prosta droga, żeby się nabawić cieni :D
 
ja mam taki plan wziąć sprawy w sowje ręcę, bo Stary wykorzystany :D
Pokaż pokaż sowje
Pokaż sowje
Sowje
GIF by BBC Earth
 
A w ogóle to witam się z Wami na lutowym wątku, w poniedziałek napisze kiedy testujemy, za tydzień z rozpoczęciem nowego cyklu rozpoczynamy stymulację, jeśli lekarze zdecydują się na transfer świeżego zarodka to jeszcze w tym mcu bedziemy mieli transfer 😱😍 wszystko będę wiedzieć w poniedziałek :)
Ale się jaram!!


@Kala1201 niestety te babyplany potrafią mieć cienie, też się na to nacielam w poprzednim cyklu :( ale jak jesteś 9-10dpo, to jeszcze nie odkładaj testów, jeszcze na spokojnie dwa-trzy dni sobie daj chociaż :)

@anyżowe_love przykro mi :(

@Brownie1992 czy ja mam Cię opierdolic za za słabe opierdalanie? 😂

@Owulacja ja niestety nic nie skradnę, bo jestem taka chora, że nawet nie wiem czy będę w stanie po temperaturze wskazać kiedy była owulka 😂 a do tego olałam monitoring w tym cyklu, olałam trochę dietę na endo i pije dużo wina, które mi na endo szkodzi. Nie wiem, czy odebranie paczek z paczkomatu o 02.02 o 20:20 wystarczy w tej sytuacji 😂😂😂
 
Ale się jaram!!


@Kala1201 niestety te babyplany potrafią mieć cienie, też się na to nacielam w poprzednim cyklu :( ale jak jesteś 9-10dpo, to jeszcze nie odkładaj testów, jeszcze na spokojnie dwa-trzy dni sobie daj chociaż :)

@anyżowe_love przykro mi :(

@Brownie1992 czy ja mam Cię opierdolic za za słabe opierdalanie? 😂

@Owulacja ja niestety nic nie skradnę, bo jestem taka chora, że nawet nie wiem czy będę w stanie po temperaturze wskazać kiedy była owulka 😂 a do tego olałam monitoring w tym cyklu, olałam trochę dietę na endo i pije dużo wina, które mi na endo szkodzi. Nie wiem, czy odebranie paczek z paczkomatu o 02.02 o 20:20 wystarczy w tej sytuacji 😂😂😂
odbieranie paczek o 02.02 o 20.20 i ewidentnie odpuszczenie więc musi 😅
 
Osikaj se rękę 😁
Trenuj testowanie bez testu 😁


Ja się przyznam szczerze, że ani razu nie robiłam testu poprzez sikanie bezpośrednio na test, bo się zawsze bałam, że nie dam rady sikać przez ileś tam sekund żeby dobrze zamoczyć pasek 😶
też się bałam, często osikiwalam wszystko oprócz testu xD ale w końcu się nauczyłam w podróży służbowej, jak jedyne do czego mogłam sobie na sikać to swoja szklanka 😂
 
reklama
Do góry