reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Dziewuszki korzystając ze jeszcze jest luty i poniekąd mogę tu pisać chciałam dać updated:

Mamy zarodek niecałe 9 mm z bijącym serduszkiem także dziękuję za kciuki i ciepłe słowa . Trzymam niezmiennie za Was bardzo mocni kciuki , dziękuję za wsparcie , będę Was stalkowac z ukrycia i kibicować ! Jesteście dzielnymi fantastycznymi fajterkami ! ❤️❤️🥹🥹
To druga piękna wiadomość tego dnia🍀.

Czy my razem będziemy na Mamuśkach?

Ja tam na razie nie wchodzę, ale nieśmiało aspiruję😝.
 
Tak 😅 ale trochę się boję tych 5 posiłków zamiast moich 3. Mój chłop najbardziej się jara podwieczorkami bo tam jakies deserki w menu wypatrzył 🤣
Wiesz, że z tymi pudełkami nie jest tak, że musisz zjeść w konkretnej godzinie, bo inaczej pan od pudełek Cię znajdzie i zje? 🤣 Możesz zjeść dwa pudełka na jeden posiłek. Pozwalam🤣
 
reklama
Do góry