reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Ja absolutnie nie traktuje ivf jako porażki, nie nie, uważam, że to wspaniała procedura, dzięki której wielu ludzi spełniło swoje marzenia, po prostu u nas, u mnie, nie za bardzo wchodzi w grę ze względów - bardzo górnolotnie mówiąc - ideologicznych (ivf w Polsce) lub technicznych/logistycznych (ivf za granicą)... Może za trzy miesiące jak będę postawiona pod ścianą zmienię zdanie, to jest oczywiście możliwe, ale w tej chwili raczej skłaniam się ku zakończeniu starań w przypadku braku poprawy za trzy miesiące
Okeeeej, rozumiem. Wiem o co chodzi. Trzymam mocno kciuki żeby była poprawa po clo ♥️
 
Dziewczyny, tadam.
Jutro idę do laboratorium. Piję naprawdę sporo, więc nie dziwna bladość kresek.
@julietta2 , ja jeszcze gary myłam i to z pełnym pęcherzem😎.
Wiecie, jak trudno chlapać w wodzie z pełnym pęcherzem?
Jutro proszę na marcowych mi machnąć wynikami dla formalności 😝😍
 

Załączniki

  • 21058D9F-4B1D-4B18-9362-2FAF7EF8C5E5.jpeg
    21058D9F-4B1D-4B18-9362-2FAF7EF8C5E5.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 51
reklama
Dziewczyny, tadam.
Jutro idę do laboratorium. Piję naprawdę sporo, więc nie dziwna bladość kresek.
@julietta2 , ja jeszcze gary myłam i to z pełnym pęcherzem😎.
Wiecie, jak trudno chlapać w wodzie z pełnym pęcherzem?
tak sobie jeszcze pomyślałam że my chyba wszystkie musimy przejść na te Twoja dietę 😂🤩
 
Do góry