reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Na pewno niełatwo, ale jaki efekt! Super <3

My byliśmy łącznie kilka miesięcy na pudełkach i bardzo często jedliśmy dwa za jednym zamachem:p często jako posiłek był np koktajl 200ml to sobie piliśmy do posiłku głównego.

Ja się zgłaszam po monitoringu, była owulacja, wydaje mi się że mogła być w niedzielę bo wtedy ostatni raz mnie bolał jajnik.
Znowu w piątek na USG pęcherzyk miał 19mm i doktor mówił że jest trochę nieregularny, jakby już pękał.
Kiedy byście obstawiały w sumie 1dpo? Wtedy co mógł pękać czy raczej wtedy co przestał boleć?
kurcze, w sumie ciężko stwierdzić. Ale jeżeli chcesz liczyć tak typowo pod testowanie, to ja bym wybrała najpóźniejszy z możliwych terminów po prostu
 
Na pewno niełatwo, ale jaki efekt! Super <3

My byliśmy łącznie kilka miesięcy na pudełkach i bardzo często jedliśmy dwa za jednym zamachem:p często jako posiłek był np koktajl 200ml to sobie piliśmy do posiłku głównego.

Ja się zgłaszam po monitoringu, była owulacja, wydaje mi się że mogła być w niedzielę bo wtedy ostatni raz mnie bolał jajnik.
Znowu w piątek na USG pęcherzyk miał 19mm i doktor mówił że jest trochę nieregularny, jakby już pękał.
Kiedy byście obstawiały w sumie 1dpo? Wtedy co mógł pękać czy raczej wtedy co przestał boleć?
Gorzej jak na śniadanie zeżre 5 pudelek i będę musiała jechać na zakupy 🤣
 
reklama
Do góry