reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Dziewczyny, ja wiem, jak ja brzmie, ale serio wszystko u mnie okej

tak, to prawda. Ale chodzi mi o to, że takie robimy plany na życie, chcemy robić coś zanczącego a na koniec co...
Ta dziewvzyna miała lcieć do Hiszpanii z narzczonym zaraz. Nie wiem, Kurde, weźmy zmieńmy temat bo dla mnie to jakaś otchłań bez dna.
Ja temat śmierci i to tylko ona jest pewna w życiu przerobiłam bardzo dobrze ... Nie ma nic depresyjnego w zastanawianiu się nad sensem życia póki ten sens znajdujemy . Śmierć jest częścią życia i trzeba się tym pogodzić .
Ja miałam taki czas że zasypiając miałam nadzieję że się nie obudzę , potem zasypiajac bałam się że się nie obudzę a teraz się wkurwia..AM jak dzwoni budzik ale cieszę się że się obudziłam ....
 
reklama
Do góry