reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Swoją drogą mam czasem takie rozkminy, że człowiek tak się stara, żeby życie wyglądało dobrze, żeby być szczęśliwym, stara się w pracy, ma jakieś relacje... a to wszystko i tak na nic, bo zaraz można umrzeć. No nie mogę powstrzymać tyvch myśli..
Dlatego ja już teraz zmieniłam priorytety, zdrowie moje i moich bliskich najważniejsze - bo kiedyś np głupio mi było wziąć l4 a teraz mam to gdzieś co ktoś pomyśli to ja i moi bliscy jesteśmy najważniejsi :)
 
reklama
tylko nie myślicie dziwnych rzeczy, bo jak powiedziałam o tym Staremu to mnie wysyłał na terapie bo się bał, ze depresje mam
 
Mam to samo zdanie o swoich rodzicach też jestem jedynaczką i nie wyobrażam sobie abym miała ich zostawić samych na starość. Tym bardziej że mojego biologicznego ojca widziałam raz w życiu i wychował mnie ojczym z mamą za co będę wdzięczna im do końca życia za wspaniałe dzieciństwo
no ja nie jestem jedynaczką :) ale po prostu chce rodzicom pomóc na starość
 
Dlatego ja już teraz zmieniłam priorytety, zdrowie moje i moich bliskich najważniejsze - bo kiedyś np głupio mi było wziąć l4 a teraz mam to gdzieś co ktoś pomyśli to ja i moi bliscy jesteśmy najważniejsi :)
o to taaak, mam to samo. Priorytetem jest moja rodzina i jest to dla mnie wartość nadrzędna nad wszystkim
 
mój STary też mi tak to tłumaczy, ale nie mogę znieść braku znacznia wszystkiego co robię
dlaczego braku znaczenia? Masz znaczenie. Masz znaczenie dla swoich bliskich, dla starego. Wyobraź sobie życie swojego kota, gdyby Cię nie było. Ba, będąc tutaj sprawiasz, że my będziemy o Tobie pamiętać. Na wielu ludziach, których spotkasz, zostawisz jakiś ślad :)
 
mój STary też mi tak to tłumaczy, ale nie mogę znieść braku znacznia wszystkiego co robię
Ale to nie muszą być jakieś kosmiczne sprawy typu podróż niewiadomo gdzie czy odłożenie kasy na niewiadomo co.
Wystarczą takie małe rzeczy jak na przykład nauczysz się czegoś nowego na rurze a potem na przykład zrobisz sesje foto albo pokaz. Albo na przykład weźmiesz udział w jakimś tam biegu żeby zdobyć medal. Albo jak wymyślasz sobie jakąś stylizacje ubraniową to dążysz do tego żeby gdzieś znaleźć/spasować te ciuchy. Albo marzysz o jakiejś torebce co ją miała babcia jak byłaś mała i jej szukasz po vintedach itp. Albo wejście na Śnieżkę czy inny szczyt. Albo udział w koncercie ulubionego zespołu czy innym wydarzeniu.

Pewnie większość z tych rzeczy robisz na codzien i nie nadajesz im większego znaczenia, ale to jest właśnie to "coś więcej" w życiu niż tylko spanie, jedzenie, chodzenie do pracy :)
 
dlaczego braku znaczenia? Masz znaczenie. Masz znaczenie dla swoich bliskich, dla starego. Wyobraź sobie życie swojego kota, gdyby Cię nie było. Ba, będąc tutaj sprawiasz, że my będziemy o Tobie pamiętać. Na wielu ludziach, których spotkasz, zostawisz jakiś ślad :)
ej weź bo płaczki
 
reklama
Do góry