reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Może nie tyle przewalone, ale w dorosłym życiu cała odpowiedzialność za ewentualną opiekę nad rodzicami, wożenie po lekarzach itp. spoczywa na jednej osobie.
Tak, ja z tych co czują się (chyba nawet nadmiernie) zobowiązani pomagać.

Jak mój ojciec umarł po długiej chorobie nowotworowej to zdałam sobie sprawę, że jednak jedynaki mają przewalone. Rodzice po rozwodzie i jakoś tak zostałam sama z organizacją pogrzebu itp.
ja też czuję taką powinność. Nawet nie samą powinność, co kocham tych ludzi, szanuję i po prostu chcę im pomagać i chce sprawić, zeby mieli jak najspokojniejszą starość. Dali mi wspaniałe dzieciństwo i ja im chcę dać taką starość.
 
reklama
Może nie tyle przewalone, ale w dorosłym życiu cała odpowiedzialność za ewentualną opiekę nad rodzicami, wożenie po lekarzach itp. spoczywa na jednej osobie.
Tak, ja z tych co czują się (chyba nawet nadmiernie) zobowiązani pomagać.

Jak mój ojciec umarł po długiej chorobie nowotworowej to zdałam sobie sprawę, że jednak jedynaki mają przewalone. Rodzice po rozwodzie i jakoś tak zostałam sama z organizacją pogrzebu itp.
apropo pogrzebu to ostatnio byliśmy na pogrzebie chrzestnego mojego mężą i tak gadaliśmy, ze jak ktoś umrze to my naprawdę nie wiemy co robić. Gdzie dzwonić, jak załatwiać.. nic
 
@Bolilol, odsyłam Cię do mojego postu sprzed chwili😁. Akurat zagrałyśmy się z wstawieniem praktycznie w tym samym czasie.
@Mrufka@@1 , @krasulkaa , pytałyście o dietę.
Jestem na niej już trzeci tydzień. Pierwszy tydzień to był detoks i wtedy najwięcej zrzuciłam.
Ogółem krótko i zwięźle- dieta polega każdego tygodnia na eliminacji pewnych produktów, np. w przyszłym tygodniu jadę na samych rybach.
Ogółem to nie mogę jeść produktów węglowodanowych- zwłaszcza zawierających cukry proste. Szczerze? To nawet nie mam ochoty obecnie na słodkie.
Nie jem też pieczywa, ryżu, kasz, ziemniaków.
Moje posiłki mają składać się w 70% z warzyw i 30% reszta składników. Nie mogę też wszystkich owoców jeść.
Najważniejsze, że słodycze poszły w odstawkę.
@julietta2 , sorki, ale Ty w swoim stanie powinnaś odłożyć myśli o dietach na drugi rok raczej. Poza tym bardzo Ci gratuluję i życzę nudnej ciąży 🍀.
 
reklama
apropo pogrzebu to ostatnio byliśmy na pogrzebie chrzestnego mojego mężą i tak gadaliśmy, ze jak ktoś umrze to my naprawdę nie wiemy co robić. Gdzie dzwonić, jak załatwiać.. nic
Mamy takie czasy, że idziesz do zakładu pogrzebowego, płacisz i oni załatwiają wszystko (ewentualnie osobno Kościół i stypa). Też kiedyś myślałam, że to bardzo skomplikowane..
 
Do góry