reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Kurva laski przeżyłam chwilę grozy! W Krakowie taka śnieżyca, że miasto sparaliżowane. Auta co parę metrów potłuczone, ludzie porzucają samochody na poboczach. A ja twardo jechałam do domu przez półtorej godziny, samochód gonił z jednego końca drogi na drugi, załączały się ABS, kilka razy była blisko wpierdzielenia się do rowu. Ale dojechalam 🤣
dobrze, że Ci się nic nie stało!
 
Sorki za spam, ale muszę napisać, co robię, bo to jest tak głupie, że trzeba się tym podzielić.

Wkładam telefon do ust, żeby zrobić zdjęcie ranie po wyrwanej ósemce. Chcę zobaczyć, czy jest skrzep, a nie potrafię tak szeroko buzi otworzyć, to wsadzam ten zasrany telefon i robię zdjęcia😆.
Też tak kiedyś robiłam 😜
 
Ja jak robiłam doktorat na uczelni to pensje za mniej więcej 60-70 h tygodniowo miałam głodową, nawet potem w budżetówce było lepiej.
 
reklama
Do góry