reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Czyli to nie ze mną jest coś nie tak. Tutaj od rodziny męża co rusz dostajemy takie zaproszenia na WhatsApp. Ja nie uznaję tego. Przecież papierowe zaproszenie to.pare groszy. Juz bardziej wypada ustnie zaprosić. Dlatego pytam czy dla.Was to normalne czy ja jakaś odklejona

Czasy czasami, wiadomo ze moze isc w tym kierunku.
Ale to trochę taki brak szacunku według mnie.
 
No właśnie też mi się tak wydaje. Jak idziesz do zwykłego laboratorium, to oddajesz próbkę moczu lub kału, czy kogoś to śmieszy? A w klinice niepłodności badają sperme, taka "specjalizacja".
Na pewno to dla nich normalne! Po tylu latach... i świadomym wyborze takiej specjalizacji!
Ale fakt, że się czasem zastanawiam, co natchnęło kogoś do wykonywania danego zawodu... Taki gastrolog - połowę swojego czasu w tygodniu spędza na eksploracji ludzkiej XXXX, a drugą połowę na rozmowie o 💩. Mnie takie wizyty chyba bardziej krępowały niż ginekologiczne ;-) Ale w sumie było łatwiej, bo ciągle się skupiałam na tupeciku na głowie tego lekarza 😁
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi też długo nie ciemniała. A w pierwszy dzień z rana mocniejsza była niż popołudniu jak zrobiłam. Także nie ma co tym się stresować, czekaj spokojnie na wyniki.
Staram się nie stresować chociaż nie jest to łatwe. Bóle w podbrzuszu.nie pomagają :-( a jeszcze w pracy prawie nie mam co robić i co chwila odświeżam stronę czekając na wyniki i dalej lipa
 
Do góry