reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga kreska?

ammaa3

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Październik 2019
Postów
67
Hej, miałyście taką sytuację?

Wczoraj test ciążowy (28 dc) bobo test żółty 25 miu - widoczna druga kreska ale blada (widać pięknie na żywo, na zdjęciu mi trudno złapać)
Dziś test superczuły płytkowy 10 miu - negatywny

Wczoraj powinnam dostać okres. Wiem, beta. Ale dzwoniłam dziś wszędzie i wyniki w poniedziałek także jak nie dostanę okresu to idę z samego rana w pon.

*plama implantacyjna brunatna w 26 dc.
*temp pochwy 37,1 - 37,4
 
Ostatnia edycja:
reklama
A to nie za wcześnie na test ciążowy? Ja test zrobiłam 6 dni po terminie spodziewanej miesiączki
Zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki. Od zawsze mam 28 dni. Jak nie dostanę okresu, jutro zrobię kolejny. Martwi mnie tylko, że bobo test wykazał bladoróżową kreskę a inne nie.

Poza tym muszę trzymać rękę na pulsie bo mam chorobę autoimmunologiczną i w momencie ciąży muszę brać sterydy, by moje ciało nie odrzuciło ciąży.
 
Dziś kolejny ten zrobiony i mega delikatna kreska. Prawie, że niewidoczna. Dziś 30 dc(a mam 28 zazwyczaj). Zagnieżdżenie miałam 26 dc, więc muszę jeszcze czekać. Jak dziś nie dostanę @ to jutro jadę rano na betę.
 
Ja jestem bardzo niecierpliwa, więc pewnie kupiłabym kilka różnych testów i zrobiła wszystkie, dla porównania :D
Ale najlepiej cierpliwie poczekać do jutra :)
 
Hej dziewczyny pomóżcie jestem 7 dniu po transferze 2 fasolek 4 i 5 dobie bolał mnie brzuch później przeszło dziś znów po bolewa mnie brzuch jak na @ i czasem kłuje jajnik boję się co to może oznaczać???
 
reklama
Niestety nie znam się na transferze, ja tylko metodą naturalną. Myślę, że powinnaś napisać na konkretnym dziale in vitro. Trzymam kciuki za Ciebie! Ja miałam kłócie jajnika przy owulacji. Przy zagnieżdżeniu nie ma żadnych bóli.
 
Do góry