reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

I jak Dominik sobie radzi z cpapem? Jaką już ma wagę? Trzymam kciuki.
Dominiczek ok, tak jak już Wam pisałam udało się pokonać tą bakterie która się przyplątała. Pani doktor mowila dzisiaj, że czekają do jutra jeszcze na jeden posiew (wyszedł na ten moment ok, ale dla pewności jeszcze dobę chcą poczekać) i odłączają leki. Maly wróci wtedy na cepap, bo ze względu na tą bakterie dostał z powrotem respiratorek żeby się nie męczył, nie mniej jednak potrzebuje bardzo małe ilości dodatkowego tlenu. Krążenie w porządku, serduszko, usg główki ok. Chwalony jest bardzo za jedzonko bo znowu ma zwiększone. Wczoraj spadł parę deko z wagi bo zrobił parę razy sporą kupke za co został pochwalony bo lekarz mówi, że ładnie radzą sobie jelitka. Dzisiaj już nadrobil wagę :) :). Odwiedzin nie ma i szczerze chyba coraz ciężej mi z tym.. Ale mówią że jak mały będzie już sam oddychał to będzie możliwość zobaczenia go przez szybę.. Z jednej strony bardzo bym chciała najlepiej już zaraz.. A z drugiej boję się, że wtedy to chyba mi się serce rozpadnie na milion kawałków.. Eh muszę być dzielna.. Dla niego ❤️
 
reklama
Dominiczek ok, tak jak już Wam pisałam udało się pokonać tą bakterie która się przyplątała. Pani doktor mowila dzisiaj, że czekają do jutra jeszcze na jeden posiew (wyszedł na ten moment ok, ale dla pewności jeszcze dobę chcą poczekać) i odłączają leki. Maly wróci wtedy na cepap, bo ze względu na tą bakterie dostał z powrotem respiratorek żeby się nie męczył, nie mniej jednak potrzebuje bardzo małe ilości dodatkowego tlenu. Krążenie w porządku, serduszko, usg główki ok. Chwalony jest bardzo za jedzonko bo znowu ma zwiększone. Wczoraj spadł parę deko z wagi bo zrobił parę razy sporą kupke za co został pochwalony bo lekarz mówi, że ładnie radzą sobie jelitka. Dzisiaj już nadrobil wagę :) :). Odwiedzin nie ma i szczerze chyba coraz ciężej mi z tym.. Ale mówią że jak mały będzie już sam oddychał to będzie możliwość zobaczenia go przez szybę.. Z jednej strony bardzo bym chciała najlepiej już zaraz.. A z drugiej boję się, że wtedy to chyba mi się serce rozpadnie na milion kawałków.. Eh muszę być dzielna.. Dla niego [emoji3590]
Jesteś bardzo dzielną mamą [emoji3590]
 
Dzisiaj bardzo dobre wieści.. Maly znowu ma zwiększone jedzonko jemy już 8ml x 8. Został również przebadany pod względem neurologicznym, robiono mu dosyć szczegółowe badania i na ten moment wszystko jest w porządku. Bardzo się cieszę. Waga też poszła w górę :)
 
Dzisiaj bardzo dobre wieści.. Maly znowu ma zwiększone jedzonko jemy już 8ml x 8. Został również przebadany pod względem neurologicznym, robiono mu dosyć szczegółowe badania i na ten moment wszystko jest w porządku. Bardzo się cieszę. Waga też poszła w górę :)
Od razu mam lepszy dzień ✊🙏🙏.
Cudowne wiadomości. ❤️
 
reklama
Do góry