reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

reklama
CLEO, kurcze, tego nie wiedziałam!!! to ile jest dozwolonych tych jabłek???
Jutro jak nie bedzie kupki to muszę znowu mu czopek zaaplikować!
 
Miśka, ale Ty mu chyba tych czopków codziennie nie aplikujesz?:szok: :eek: Taki maluszek przecież naprawde nie musi robic kupki codziennie. Moja mała raz nie robiła kupki przez tydzień, przetrzymałam ja i zrobiła sama kupkę normalnej konsystencji i fakt pokaźnej wielkości:-D , ale na pewno nie miała w tym czasie zatwardzenia. :no: Po prostu musiało jej się chyba nazbierać:-D Poźniej juz sie tak nie zdarzyło żebym musiała na kupke czekać tak długo:-) , chociaz teraz czasami tez przez dwa,trzy dni nie robi wcale.;-)
 
RENEE wiesz u nas to juz trwa prawie 4 tygodnie, najpierw czekałam cały tydzien, mały strasznie sie męczyl, potem do 5 dni, dzisiaj rano mu zaaplikowałam czopek bo brzuszek miala już jak balon i strasznie go meczyło!!! to po 5 dniach, chciaalm czekać dłużej , ale naprawdę już nie mogłam, tak się meczył, że hej!!! naprawdę nie wiem jak długo to moze jeszcze tak trwać??!!
 
Miśka.. idź może z nim do lekarza.. to może być już choroba ( oby nie) ale na wszelki wypadek warto to zbadać..
na GW jedna z mam miała podobny problem.. bobasy3 (tu masz blog HAnti tam napisała o problemach Syski)
 
Miśka a czy Maly dobrze przybiera na wadze? bo coreczka mojej koleżanki nie robiła kupek i nie przybierała na wadze i okazało się,że miała jakąś bakterie w jelitkach,która uniemożliwiała wchłanianie pokarmu.Byla z nią w szpitalu przez 2 tygodnie,ale teraz jest wszystko ok.
Popieram Age,idź do lekarza i jak on nic na to wszystko to mu podpowiedz,żeby jakieś badanka zrobić,bo to faktycznie nie jest normalne.
 
Miśko popieram dziewczyny idz z małym do lekarza, lepiej dmuchać na zimne :-(

A my dzisiaj mamy kontrolę w poradni laryngologicznej. Ja już nie mam siły z tym katarem u Milenki, to dziecko tak się męczy ze obłęd, oczywiście głównie w nocy. Dawałam ten Nasivin i Zyrtec i obniżyłam temp w domu do 20 stopni tak jak kazał lekarz i dalej jest to samo:wściekła/y::-( Zabronił mi używać soli fiz albo wody morskiej ale musiałam jej w nocy zakrapiać ten nos bo ryczała jak lew i oddychać nie mogła :-:)no:
Boże kiedy to się skończy :no: Jak widać jedne dzieci męczą się z kupkami, inne z wysypkami, a moja niunia z wiecznym katarem:-( Najgorsze jest to że człowiek chce pomóc a nie może.
 
Dziewczyny, bylam z małym u laekarza, kazał przez tydzień brac LAKCID,potem jak nie pomoże to DEBRIDAT, a jak to nie pommoze to jescze cos innego zapisze Leonkowi. Na wadze dobrze przybiera, jest pogodny i zadowolony, zostal zbadany i jest z nim wszystko ok!!! Lekarz mówił, ze tak niby moze byc przez jakis czas, tylko pytanie jak długo?? To wszystko nałożyło się ze szczepieniem i z tym, że zaczełam tracic pokarm, może to miało jakis związek???!!! pytałam lekarza, ale on tylko gdyba, no zobaczymy jak to bedzie
 
reklama
Miśka rozmawiałam z moją mamą ona pracowała na noworotkach w szpitalu idż lepiej z Leonkiem do lekarza bo to naprawdę nie jest normalne.Aga Mazury chłopcy troszkę przytyli ale może poszło im w zdłuż nie wszeż.
Moja jak nie robiła kupki przez 2 dni to teraz robi 2 razy dziennie.
 
Do góry