reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

Mysiu wspułczuje Twojej małe:no:j,napewno bardzo się męczy! jednak to nienormalne,żeby ciągle miała taki kłopot z noskiem.Biedny maluszek,a i ty się męczysz.Daj odrazu znać co wyszło!!!!
 
reklama
MIJA nie strasz mnie!!! byłam u lekarza, i ten mówil, że jeśli maly przybiera na wadze to niby nie ma się czym martwic.......juz sama nie wiem

DZIEKI CLEOSIU!!!!!!!!!!

MYCHA współczuję córuni, a dlaczego lekarz zabronił stosowania soli fizjologicznej???
 
U Oleńki też kupki już nie mam 5 dzień. Tzn. wczoraj pieluszka było troszkę zażółcona. Ale Ola ma mięciutki brzusio i nie narzeka sobie zobacze jak przez weekend nie będzie kupki to w poniedziałek przejde się z nią do przychodni.
 
Mysiu utul córcię od cioci edyci;-) wiem,że jest ciężko z takim noskiem,ale przetrwacie to obie;-) trzymam kciuki.

Miśka,dobrze,że się skonsultowalaś z lekarzem,może wszystko będzie ok. po tych lekach;-)
 
MEGI mam nadzieję, że przyjdzie wam ta kupka, tak jak i u nas ;-)

EDI mam taką cicha nadzieję, ze wreszcie stanie się cud kupkowy ;-)
 
słuchajcie czy waga 6400 w wieku niespełna 3 miesięcy (brakuje 10 sni) to nie jest za dużo? strasznie rosną mi dzieciaki....z 2600 do 6400 w tak krótkim czasie...hmmm....quote]

Aga_Mazury- ja mysle, ze powinnas sie raczej cieszc niz martwic, ze Twoi chlopcy tak ladnie przybieraja! Ja mam odwrotny problem. Moj Macius ur sie z waga 3115 a teraz majac 3pelne miesiace wazy 5230. Doktor nie stwierdzila, ze to za malo ale to od razu wiadomo. Jemu idzie po tatusiu we wzrost:-D , bo od ur sie 52cm i urosl juz 10cm.

A to, ze glowke ciezko mu utrzymac to pani dr powiedziala, ze to nie wina zlamanego obojczyka, a raczej wlasnie wagi i roznicy miedzy obwodem klatki piersiowej a glowka. Glowke ma juz 40.5cm(to po mamusi wielka lepetynka:-D )a klatke ma 38cm.

I znowu nie zostal zaszczepiony z powodu infekcji i baaardzo luznych kupek i tego, ze przez tydzien przybral tylko 100g:szok: .Dostal Lakcid na poprawe jelit i Smekte i zaczelam go wiecej dokarmiac butla, no i kupki sa bardziej gestsze(ale nie wiem czy od butli czy Smekty)ale niestety nadal barwy zielonkawej a nie zolciutkiej i smierdza okropnie. To wina chyba tej infekcji-ale oprocz czerwonego, lzawiacego oczka(tym razem drugiego)i lekkiego katarku,nic mu nie dolega. Mam nadzieje, ze w ta srode(6go) zostanie juz zaszczepiony-a swoja droga nieciekawy to prezent na mikolaja, nie?

Szkoda mi malego. Wiekszosc Was boryka sie z zatwardzeniem u dzieci a ja mam problem luznych, zielonych kupek...Biedaczek ten moj Macius:-(
 
Royanno,ale kuppki zależą od tego co Ty jesz:-) ja odką zaczęłam jeść bardziej treściwie+smażone+kapusta+bigos to Wojtek wali takie śmierdziuchy jak stary:tak: i mają różne kolory zilone,żółciutkie i w lekki pomarańcz:-)
 
MYCHA- A NIE BĘDZIE MIAŁA MILENKA JAKIEJŚ ALERGII ? LEKARZ NIC NA RAZIE NIE SUGERUJE?
MIŚKA- NIE MARTW SIĘ , PRZEJDZIE MAŁEMU:tak: JA TEŻ MIAŁAM TAKIE KŁOPOTY Z CÓRKĄ(WYDŁUBYWAŁAM JEJ BOBKI ZA POMOCĄ TERMOMETRA I OLIWKI, STRASZNIE BYŁY TWARDE)DOSYĆ DŁUGO TO TRWAŁO ALE PRZESZŁO :tak:
 
No i sie udało. W 5 dniu - na sam jego koniec, po rozmowie z tata :-) Ola tak zbonbardowała pieluche, że ledwo się to wszystko w niej zmieściło :-D . A smrodek przy tym był niesamowity, trzeba było szybko pupsko przebierać i pokój wietrzyć :-D .
 
reklama
Do góry