reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

Hmmm, mówicie końcóweczka??? ;-) ja chyba nic takiego nie zauważyłam u Leonka, a moze był za mało czerwony, a mama ślepa ;-)

Kupki nadal brak, wywołuje czopkiem, a od dzisiaj dostaje DEBRIDAT, na poprawe pracy jelit, zobaczymy czy zadziała!!! a wy się spotkałyscie z tym specyfikiem???
Moja córa brała Debridat przez miesiąc. Ale czy pomógł:confused: Mam wrażenie, że te sprawy same jej się wyregulowały, chociaż Debridat pewnie nie zaszkodził.;-)
Adasiu moja mała też była karmiona tylko piersią i tez miała kłopoty kupkowe, tak więc, nie zawsze tylko karmienie butelką powoduje zaparcia.;-)
 
reklama
Mam nadzieje ze ten lek małemu pomoze, bo juz nie wiem co robić, to juz 3 tyg jak ma te problemy kupkowe, musze mu pomagać bo sie biedak meczy, az mi serce peka jak widze ze sie skreca cały i czerwieni...
 
Z tym karmieniem piersia roznie bywa. Synek mojej kuzynki mial straszne zatwardzenia a jest tylko i wylacznie na piersi. Lekarka powiedziala kuzynce ze to przez to ze ona ma bardzo tlusty pokarm i jego jelitka sobie z tym nie radza. Kuzynka dostala preparat ktory mial sprawic aby pokarm byl mniej tlusty a maly cos na poprawe pracy jelitek I teraz wszystko jest ok. :-)
 
Misiu sprawdz swojadietę , jedz produkty które dzialają rozluźniająco, unikaj bananów, słodyczy, czekolady a przerzuć sięna owoce, warzywa a szczególnbie polecam kopmpt z suszonych sliwek, tylko ze to podziala najpierw na ciebie :-)
 
Wiecie co z tym susiakiem to ja też nic nie widziałam,a może poprostu nieprzyglądałam się.Dzisiaj sprawdze.
Za to już tyle razy Szymek mnie obsikał że szok,poprostu lubi bez pieluszki:eek:
Nieraz zrobi z zaskoczenia i niezdąże odskoczyć i znów mamy spodnie do prania:-)
 
DZIEKI CLEO spróbuję tak zrobić, bo juz mi ręce opadaja nie wiem co robić, naprawdę!!!! istny koszmar!!!
 
dopiero jak edi napisała przyjrzałam się siusiakom moich facetów (nie piszę o mężu:laugh2: ) i faktycznie są na końcówkach czerwone. Ja dzisiaj nawet próbowałam ściągnąc trochę napletek, ale chyba się boję i mi nie wychodzi. Jak Patryś leżał w szpitalu i miał badania moczu to wyszły takie sobie z bakteriami i lekarka kazała powtórzyć za jakiś czas, ale zwróciła mi uwagę, że trzeba czyścić siusiaka odciągając skórkę...bo tam jest dużo zanieczyszczeń a mamy o tym zapominają :szok: ...niestety ja nie umiem tego zrobić...

słuchajcie czy waga 6400 w wieku niespełna 3 miesięcy (brakuje 10 sni) to nie jest za dużo?:eek: strasznie rosną mi dzieciaki....z 2600 do 6400 w tak krótkim czasie...hmmm....wyrośli prawie z wszystkich ubrań...a niektórych nigdy nie mieli na sobie...
 
Właśnie zajadm kompot ze suszonych śliwek ;-) dzięki CLEO, zobaczymy co się bedzie dziać, i zakupiłam jabłuszka na podwieczorek dla siebie.

AGA MAZURY podobno jeśli dziecko po skończeniu 3 mc podwoi swoja wagę z dnia urodzenia to jest SUPER! tak słyszałam ;-) więc chyba ok z twoimi maluchami, ciszyć sie trzeba , że rosną i są zdrowe ;-)
 
reklama
Do góry