reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

A ja mysle,ze najbezpieczniejsza jest przegotowana woda. :tak:

Adasiu,cale szczescie u Zuzi tez sie udalo tego uniknac. :tak: Raz tylko sie meczyla troche,wiec wypila wode i poszlo! :-D
 
reklama
Tylko, ze nie na kazdego bobasa działa woda, Leonkowi one nie pomagała, a czopek to juz raczej kazdemu maluchowi pomoże ;-)
 
Jak dobrze,że WOjtek nie ma tych problemów.A teraz to widac jak sadzi kupy:-D tak pieknie sie napina i zaraz mozna wydobyc klopsika:-D
 
witam :-)

duzo zdrowka dla naszych kochanych dzieciaczkow :-D

ogladalam dzis wiadomosci i troche sie przestraszylam. 200 nowych odmian wirusow i szpitale pelne dzieci z zapaleniem pluc :szok: az sie boje wyjsc z Dorotka na spacer. dopiero wczoraj odstawilam ten antybiotyk Klacid. piszecie, ze wasze dzieci nie moga zrobic kupki? dajcie im Klacid :no: Dorotka robi kupki po 4 razy dziennie, rzadkie i dziwnie pachna, lekami. w wiadomosciach mowili tez, ze w "normalnych" krajach dzieciom i doroslym robi sie testy, czy sa zarazone wirusem czy bakteria. i okazalo sie, ze lekarze zaczeli przepisywac o 50% antybiotykow mniej, bo jak wiadomo na wirusy one nie dzialaja. mam nadzieje, ze lekarka trafila z tym antybiotykiem o ze moja mala po tych meczarniach juz bedzie zdrowa.

mam jeszcze pytanko - w postach powtarza sie zdanie "wezwalam lekarke" - kiedy lekarke mozna wezwac do domu? mam w poniedzialek isc do kontroli a nie chce stac z Niunia w korytarzu pelnym chorych i to nie tylko dzieci!!!! - w naszej przychodni nawet nie ma osobnego wejscia dla dzieci :wściekła/y:

url%5D

a%3E

a%3E
 
Ja wzywam lekarkę do domu, ale prywatnie. Nie chcę po prostu stać w poczekalni pełnej chorych dzieci, a ponadto to też jest stres dla dziecka.
 
Wojtek znowu stękał w nocy,więc ponownie odstawię zupkę.Nie wiem jak to jest,ale jak pije soczek z marcheweczki to nic mu nie jest,a jak zje zupkę to boli go brzuszek:zawstydzona/y: no nic lepiej poczekać niz męczyc dziecko i siebie.
 
Bardzo dziekuje za mile slowka gdy Oliweczka byla chora. Byly bardzo przydatne i podnosily na duchu :tak: Oliwce juz sie polepszylo, wczoraj wieczorem zaczela juz normalnie jesc bo wrocil Jej apetyt. Kupki tez robi juz dzisiaj ladne, po 3 razy na dobe czyli Jej standard:tak: Mamy jeszcze troche trudnosci z zasypianiem bo nauczyla sie przez ten tydzien na rekach(innej opcji niestety nie bylo) ale wczoraj jak zasnela to spala11 godzin w spokoju, juzjeszcze wita bez pobudek. Dajemy JEj minki i wycofalismy inne jedzonko, oprocz mleka i soczku raz dziennie 60ml. Nie chce meczyc Jej jelitek. Ale widze ze dziecko zdrowieje mi w oczach:tak: :-)
 
Luczynko bardzo sie cieszę że z Oliwką już wszystko OK!!!
a co jej wogóle dawałaś?? bo może ja też jakieś błędy robię??:dry:
 
reklama
Mycha dzieki :-) ja tez sie ciesze ze juz jest OK :tak: a nie dawalam JEj wlasciwie nic, tzn dgy zaczal sie nasz problem to odstawilam Małej kaszke, deserki i wszystko oprocz mleka, no i caly czas dostawala duzo do picia, zreszta wtedy sama sie domagala, jedyna hcemia jaka Jej podalam byl lek przeciwbolowy IBUFEN, bo lekrka powiedziala ze mozna podawac go dziecku od 3 miesiaca (mimo ze na opakowaniu pusze od 6) 2 razy dziennie po 25ml. ALe my dalismy to Oliwce tylko raz. ALe polecam bo gdyby faktycznie cos bolalo dzieciaczki to jest to bardzo dobre, przynajmniej zmniejszy cierpienie naszych pociech
 
Do góry