reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

Mycha idź do pediatry - nic się pozatym naprawdę nie stanie jak zaczniesz małej podawać D3 po miesiącu ( ja tak zrobiłam)
 
reklama
dziewczyny jestem zdruzgotana :szok: bylam dzis u lekarza z malym bo od tygodnia mi sapie i stęka; i kij wie czy to kolka czy wzdecia ale eskuminan czy jak mu tam nie dziala; ani herbatka z Hipp na poprawe trawienia no nic nie pomaga nie wspominajac o masazach i męczarni dziecka; to babsko stwierdzilo ze sie nie dziwi iz ma kolke jak tak duzo je !!! co ja mam go glodzic do cholery; nie dostalam recepty na witamine D3 ani slowem nic nie wspomniala o niczym; ale mam prosbe do mam mogących zalatwic ten SAB; zaplace za niego czy to wplatą na konto czy przy odbiorze wszystko mi jedno; nie mam nikogo ani w niemczech gdzie tez jest ani w czechach; POMOZCIE kubusiowi bo juz nie wiem jak mu pomoc; ta cholera nawet na plesniawki mu nic nie dala a mowilam ze aftin mi nie dziala !!! eh mam dosc trzeba bedzie zaczac gdzies prywatnie chodzic; nie wspominajac ze w przychodni są schody !!! gdzie trzeba wtachac wozek z dzieckiem i podwojne drzwi jedne otworzysz drugich za cholere i tak te pierwsze sie zamkną :( jestem wsciekla jak cholera nabazgralam troche :( eh nie mam sie gdzie wyzalic
 
Ja zapisałam się dwa lata temu do prywatnej przychodni.Z "normalnymi" lekarzami jest ok.Umawiasz się na godzinę i o tej wchodzisz,nie płacisz bo mają podpisana umowę z NFZ.Z pediatra jest troche gorzej .Jest jedna położna i jeden pediatra.Nie chodzi po domach,nie odwiedza dziecka.Chyba że połozna przekarze że cos jest nie tak.Mam wizytę dopiero26.10 łącznie ze szczepieniem.Wcześniej nie idę.Niewiedziałam nawet że te witaminki są na recepte.:no::szok:
 
Mija ja wiem tyle ile tu przeczytam; nie chodzi o recepte nawet ale ona nic nie wspomniala :( od kiedy dawac ile razy dziennie po ile no nic; tez juz mysle gdzie tu uderzyc bo tego babsztyla bede omijac z daleka;
 
Dzikusko,spróbuj kupić Infacol w aptece on ma podobny skład do Sab i może to pomoże.A pani doktor faktycznie się nie popisała:baffled:

Mysiu,ja byłam ze swoim maluszkiem u pediatry jak skończył 4 tygodnie i dopiero wtedy zaczął Wojtus brac wit.D3 więc raczej spokojnie;-)
 
Moj pediatra kazał podawać jej wit. D3 jak skończy 3 tyg oraz do tego jeszcze multicebion. Pierwsza wizyta była jak mała skonczyła 2 tyg.
 
dzikusko!!
u nas pierwsza wizyta była z musu bo mały coś kartaek miał - ale pierwsza planowa wizyta będzie jak mały skończy 6 tygodni -na szczepieniu.
co do D3 to ile pediatrów tyle teorii - jedni mówią,że jak dziecko piersią karmione a matka bierze swoje witaminy to żeby nie podawać dodatkowo d3 ( bo przedawkowanie D3 może cięzko uszkodzić nerki).. moja pediatra jest takiego zdania ale że ja mam swoje zdanie to podaję małemu jedną kroplę dziennie

co do SAB - infacol ma ten sam skład a kupisz go w prawie każdej aptece w POlsce. kosztuje u mnie 18 zł.
 
witam mamy; u nas lepiej za sprawa mleka; zmianilam mleko z nan1 na bebiko1 i bebiko omneo1; mieszam mu pol na pol bo to omneo gorzkie ze hej; a do tego drogie cholernie; zamowlam tez ten sab koszt 27 zeta z przesylka; podaje na wszelki wypadek numer gadu faceta ktory ten produkt sprzedaje 3117468; dzieki mamaosiu za linki :))) ten facet wydaje sie wiarygodny wysyla krople a jaj dojda sie placi; sorki za bledy syn na rekach i klepie w klawiature jedna reka;
 
reklama
Ja dokarmiam baaaardzo mało jak chcę się troszkę przespać to wtedy mąż robi sztuczne.Mamy Bebilon 1HA bo Bebiko gryzlo go w podniebienie:-D
 
Do góry