reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

ja dokarmiam Bebilonem1 i to dużo dokarmiam...już teraz bardziej karmię a dokarmiam piersią bo nie mam już do nich cierpliwości...
 
reklama
ja tez chyba musze zaczac dokarmiac mala niestety :-(

za malo przybiera na wadze - tylko 10g dziennie. jutro idziemy do pediatry i zobaczymy co powie. najdziwniejsze jest to, ze mala siedzi przy cycu nawet 1,5 godziny i wysysa go do konca, bo czuje jak sie zmniejsza. pokarmu mam duzo, ona je czesto (w nocy po kilka razy) i i tak za malo tyje. jestem troche podlamana :baffled:
 
DZIKUSKA -Na pleśniawki rewelacyjny jest fiolet na wodzie 2%, dokładna nazwa wodny roztwór fioletu gencjanowego 2%.Kupujesz w aptece, super sprawa.Wystarczy parę razy dziennie nabrać trochę fioletu na patyczek higieniczny i posmarować dziecku języczek.Za parę dni po pleśniawkach śladu nie będzie sama to sprawdziłam na Igorze.Aftin się nie sprawdza a fiolet wybija pleśniawki tak że nie mają szans:-)
EDI-Czy Wojtuś też jest alergikiem że dajesz mu bebilon HA 1 ?
Ja daję Igorowi NAN HA 1 bo możliwe że ma alergię
 
ja tez chyba musze zaczac dokarmiac mala niestety :-(

za malo przybiera na wadze - tylko 10g dziennie. jutro idziemy do pediatry i zobaczymy co powie. najdziwniejsze jest to, ze mala siedzi przy cycu nawet 1,5 godziny i wysysa go do konca, bo czuje jak sie zmniejsza. pokarmu mam duzo, ona je czesto (w nocy po kilka razy) i i tak za malo tyje. jestem troche podlamana :baffled:

Gufi, nie decyduj się tak szybko na dokarmianie. Ja miałam z Romkiem podobne problemy - niby przy cycu cały czas, a nie przybierał na wadze. Nie chcieli mnie wypuścić ze szpitala z tego powodu - musiałam go przez noc dopajac butelką (z własnym mlekiem), żeby trochę przebrał i żebym dostała wypis.
Ssał początkowo naprawdę kiepsko i nieefektywnie. Także po karmieniu ściagałam pokarm i dawałam jeszcze z butelki. Dopiero gdzies po 2 tyg. tak sie rozbujał, że przestałam dokarmiać i przybywał na wadze. Zaczekaj ze sztucznym mlekiem - masz pokarm i nic się nie martw - ściągaj go i dokarmiaj, ale nie przeywaj też karmienia piersią. Mpże małej nie zeszła jeszcze żółtaczka i stąd te problemy.
 
Dzikuska mam nadzeje że dojdą te kropelki!!:-)
Ja karmie małego Bebilon Pepti na recepte.
Jutro jade do Kardio i zobaczymy jak tam dziurka w serduszku, strasznie bym chciała,żeby się zablizniła.
Wczoraj byliśmy na badaniu stawu biodrowego i jest super dobże.
A dzisiaj z mała do alergologa jeju ale mam napięty dzień!!!
 
Ja także Bebilon HA1 kupilam w sklepie.Nie wiem czy maly jest alergikiem,ale ja jestem i wolę się zabezpieczyć.Zreszta chyba nie ma innego Bebilonu dla takich ,maluszków jak nasze.
 
Marrtruda - strasznie bym nie chciala dokarmiac, ale problem w tym, ze moja corcia urodzila sie z waga 2780, jak wychodzila ze szpitala 2 3 dobie wazyla 2560, a teraz 2520 a ma juz 13 dni :-( i dlatego chyba sie przelamie i dam jej butle, bo mi zal, ze dziecko moze gloduje ...
 
reklama
krople doszly HAPPY; maly mi zasnal jak nigdy i nie stęka przez sen; az ja pojde sobie drzemke walne bo po nocce padam; gufi kup mleko i daj butle ale dopiero jak wypije z cyca wszystko; zobaczysz ile brakuje; i nie zadreczaj sie sama dokarmiac musze od poczatku bo maly duzy i glodny byl;
 
Do góry