reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

To jak to jest z tymi kroplami????

Ja kupiłam, ale czekam cierpliwie aż dzieciaczki mi miesiąc skończą bo dopiero po skończeniu miesiąca można podawać a TY dzikusko już dałaś....to można jednak????...ja nawet herbatkę z koperku hippa boję się podać i się czaję....

Edi ja swoim maluchom daje zwykłe Bebilon 1 (bez HA)...
 
reklama
Frankowi pryszczyki nie schodzą.. brr nawet jest ich coraz więcej..
ja też karmię Franka tylko cycochem i zaczyna byc to problem - czasem bym gdzieś chciała wyjść SAMA a on nie chce ssac butelki.. zobaczymy ale w weekend planowałam wyjście z kumpelami..
 
Ja mam kupione Nan1 ale nie HA. A jaka jest cena Bebilonu? czy Bebilon jest lepszy? ja nie karmię małej sztucznie codziennie.Nan 1 mam w pogotowiu i daje malej sporadycznie ale i tak nie pije jakos super chętnie i woli cycocha;-)

Aha i ile kosztuje ten Bebilon HA (HA to hipoalergiczny tak?)
 
Ja dokarmiam ale baaardzo sporadycznie.Wtedy gdy baaardzo marudzi jak dziś,albo gdy chcę troszkę pospać i mąż musi nakarmić.Odciągałabym swój pokarm,ale jakoś pomimo dobrego sprzętu kiepsko mi to wychodzi:eek:
 
Dziewczyny wierzcie mi, ze tez bym chiala karmic tylko piersia i czuje sie przez to dokarmianie jak wyrodna matka.

nie wiem, co robic, ale mala po prostu nie chce duzo jesc!!!! dzis przed wizyta u lekarza possala 10-15 min piers, potem wydoila 70 ml sztucznego. to bylo o 13.30. obudzila sie o 16 i possala piers 10 min - potem probowalam jej dac butle, ale zacisnela ustka i NIC. juz sama nie wiem, co robic. jeszcze do tego wszystkiego ten chriurg, u ktorego bylismy zasugerowal, ze moze byc troche odwodniona :confused:

chyba zamartwie sie na smiers niedlugo :-(
 
reklama
AGA MAZURY krople sie podaje od 3 tygodnia zycia dziecka :) mojemu malo co brakuje a ze przekroczyl wage 5 kilo stwierdzilam ze nic mu nie bedzie a pozatym nie zamierzam patrzyc jak on sie meczy;
 
Do góry