reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

Znowu dziś w nocy mnie dopadły te bóle "ala menstruacyjne" i kolejna noc nie przespana. Myślałam że to taki jednorazowy wyskok ale widać to będzie częstsza "przygoda"
 
reklama
Henrietta no to tylko się ciesz :) ja ciążę bez żadnych dolegliwości miałam z synkiem 3 lata temu.. wtedy gdyby nie opinia lekarza o kopniaki to bym nie wierzyła że wogóle w ciąży jestem :D

Teraz też JUŻ jest ok.. bo na początku zdażały mi się zasłabnięcia.. no i niewiele jadłam.. bo mdłości były mordercze.. potem doszedł ból krzyża.. ale odkd jestem na L4 nie mam już z tym problemu (pracowałam w sklepie spożywczym po12h)

Na dzien dzisiejszy conajwyżej coś mnie pobolewa w podbrzuszu.. ale ogólnie czuję się świetnie :)
 
A co radzicie na cellulit, zawsze troszkę miałam na udach, ale prawie nie było widać. A teraz mam dość widoczny na udach i pośladkach, na razie mi to tak bardzo nie przeszkadza bo jeszcze nie jest tak ciepło, żeby odsłaniać całe nogi, ale już niedługo zrobi się gorąco:baffled:
Może macie jakieś sprawdzone sposoby??
 
A co radzicie na cellulit, zawsze troszkę miałam na udach, ale prawie nie było widać. A teraz mam dość widoczny na udach i pośladkach, na razie mi to tak bardzo nie przeszkadza bo jeszcze nie jest tak ciepło, żeby odsłaniać całe nogi, ale już niedługo zrobi się gorąco:baffled:
Może macie jakieś sprawdzone sposoby??

Mam dokładnie ten sam problem i niestety żadnego sposobu więc powielam Twoje pytanie
 
słyszałam że dobrze jest sie oblewać zimna woda tzn po kąpieli w ciepłej lub gorącej jak to robi najlepiej jest sie oblewać lodowata wodą:baffled: no i nie ma co oczekiwać rezultatów z dnia na dzień ale skóra napewno robi sie bardziej sprężysta... ja czasem jak sobie przypomnę to tak robie bo tez mam oznaki naszczęście w miarę małe jak narazie :-)
Doradzcie mi proszę i wszystkim dziewczyną co robic z rozstepami tzn jeszcze ciążowych nie mam ale smaruje sie regularnie kremami natomiast na udach mam takie malutkie białe niteczki sa to pozostalości po przytyciu kilka lat temu i obawiam sie ze teraz może byc nieciekawie:eek: wczoraj kupiłam sobie fissan bo chwala go dziewczyny i jest niedrogi do 28zł za 100ml ale mi to na bardzo krótko starczy.... a wczesniej miałam farmaceris 150ml za 36zł i teraz przymierzam, sie do musstelli choc jego cena jest spora ok 140zł ale mam nadzieje że bedzie dobry... proszę opiszcie co robicie co stosujecie lub wasze znajome siostry i inne bo naprawde rozstepów juz bym do szczęścia nie chciała :rofl2:
 
ja uważam, że jak sie ma mieć rozstępy, to żaden krem nie pomoże i tak kolagen popęka, ja mam spore rozstępy po poprzedniej ciaży, a próbowałam prawie wszystkiego i fissan i inne kremy przeciw rozstępom........

A u mnie dziś dołączyła się potworna dolegliwość- SKURCZ ŁYDEK, złapał mnie gdzieś ok 1 w nocy, płakałam normalnie, ból nie do opisania! mąż masował, napinał mięsień, ale nawet ruszyć nogą nie mogłam, do tego boli mnie nawet teraz po całej nocy! masakra, a magnez łykam, wiec pewnie nic wiecej i tak nie zrobię........
w poprzedniej ciaży za to dokuczał mi "zespół niespokojnych nóg"-tez tragedia, jakby ktoś nogi kośc rozciągał......ale skurcz chyba gorszy!
 
A u mnie dziś dołączyła się potworna dolegliwość- SKURCZ ŁYDEK, złapał mnie gdzieś ok 1 w nocy, płakałam normalnie, ból nie do opisania! mąż masował, napinał mięsień, ale nawet ruszyć nogą nie mogłam, do tego boli mnie nawet teraz po całej nocy! masakra, a magnez łykam, wiec pewnie nic wiecej i tak nie zrobię........
U mnie ostatnio jest dokladnie to samo:wściekła/y: Szyszunka zgadzam sie to strasznie boli, jak czytam to co napisalas to tak jakby to ja pisala :laugh2:
 
reklama
Ja skromnie przyznam, że nie mam żadnych dolegliwości ciążowych - i nawet włoski już tak strasznie nie wypadają...a w moim przypadku - to całe szczęście - bo i tak każdy włosek na wagę złota :-D
 
Do góry