reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

witajcie
minie wczoraj w obiad załapały skurcze i co raz to się odstęp zmieszał między nimi więc jak były co 10 minut pojechałam to szpitala ale około 23 zniknęły. Dziś mam co 20 min a lekarz kazał mi czekać aż wody odejdą lub co 5 minut jak będę miała skurcze żeby do szpitala jechać
 
reklama
ja dziś na podwórku pospacerowałam z córeczką, brzusio mi się napina w kroczu boli a za 3 godz mam wizytę u gina ciekawe co powie. teraz kąpiel wezmę, ciut sobie poleżę, a Tuśka bajki na DVD obejrzy.
 
Ja chyba też przesadziłam. Pomalowałam 5 drzwi, bo wymagały odświeżenia a potem prasowałam ponad godzinę. Dodać do tego godzinny spacer z córką i teraz nie mogę ruszyć ani ręką ani nogą.Czekam aż ktoś dotrze do domu i mnie na chwilę zwolni żebym mogła poleżeć.:-(
 
Kaska no ja Cie podziwiam:-) i zazdroszcze, mnie szlag trafia, roboty w cholere, a ja lezec musze:wściekła/y: jeszcze teraz mi sie jakos tak dziwnie zrobilo, rece mi lataja i taki wewnetrzny nerw mnie dopadl...
 
wczorajszy dzień był dla mnie chyba najgorszym dniem od początku ciąży, tak mnie głowa bolała, że z tego bólu ryczałam jak bóbr, w końcu wzięłam apap troche pomogło, przynajmniej na tyle, że udało mi się zasnąć, cały dzień przeleżałam i przespałam.:crazy:

Czy wy też budzicie się w nocy na jedzonko?? Ja mam tak od jakiegoś tygodnia, 2 albo 3 w nocy budzę się głodna, mały nie daje spać tak się wierci, że muszę wstać i zjeść coś. :confused:
 
Ja to w ogóle apett straciłam. Non stop mi niedobrze i na siłę muszę wcisnąć w siebie normę. Tylko lody mi smakują:-D.
Trochę odżyłam ale wpadłam tylko na chwilkę i zmykam spać.
 
Czy wy też budzicie się w nocy na jedzonko?? Ja mam tak od jakiegoś tygodnia, 2 albo 3 w nocy budzę się głodna, mały nie daje spać tak się wierci, że muszę wstać i zjeść coś. :confused:

Ja tak mam, już dwie noce budziłam sie i musiałam cosik przekąsic, ciekawe jak dzisiaj będzie bo właśnie jem późną kolację:-)
 
Mnie się wogóle jakieś ssanie w żołądku włączyło i tka jak przez całą ciążę raczej jadłam z rozsądku tak od tygodnia wciągam wszystko co mi w ręce wpada. Muszę się trochę powstrzymać, bo przez ostatnie tygodnie przytyję tyle co do tej pory ;-).
No ale przeziębienie mnie znowu dopadło, więc może apetyt się zmniejszy.
 
dziewczynki,poradzcie cos na bol skory pod piersiami:-( juz o tym pislaam i skunkanka radzila kompresy zimne,no ale przeciez nie moge tak chodzic.Moze jakas masc?krem?
bol jest taki jakbym sie spiekla na sloncu albo w solarze
 
reklama
Do góry