reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

reklama
mnie wczoraj jakieś ogólne zmęczenie dopadło...
piszę mojemu, że idę się zdrzemnąć - on był przed wyjściem z pracy miał jeszcze do dwóch sklepów podjechać obejrzeć upatrzony fotel. No i co moje kochanie zrobiło? Dojechał na pierwszą ulicę i dzwoni do mnie jaki tam miał być adres :wściekła/y:...
oczywiście ja właśnie zdążyłam zasnąć - włączyłam kompa podałam mu oba adresy... przed powrotem do domu jeszcze parę telefonów do mnie wykonał...
mówię mu po powrocie , że przecież pisałam, że idę spać a on radosny jak skowronek "
ale ja informacji potrzebowałem"
grrr... pierwszy raz mnie chyba tak z równowagi starał się wyprowadzić odkąd w ciąży jestem.

A jak padnięta byłam, tak i padłam zaraz po obiedzie z powrotem do łóżka... dzięki temu dzisiaj funkcjonuję - na razie :D
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
coś przy zmianie czcionki miesza mi czasem kolejność tekstu - wkurza mnie to!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja wczoraj czując się dobrze, wręcz bardzo dobrze zaryzykowałam i wybrałam się sama na ostatnie zakupki do szpitala i dla dzidzi. No i przegięłam .... Ból krocza nie daje mi funkcjonować, a dzisiejsza noc była jedną z gorszych z powodu bóli przeróżnych.....Może przejdzie...:sorry2:
 
Do góry