reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
Mi jest strasznie gorąco przez cały okres ciąży, a zawsze byłam zmarzluchem..a jak jeszcze coś porobię to wogóle prawie mokra od potu:no:....te hormony
 
Renna - a mi nie. Tzn. chwilę mi za gorąco, potem mi normalnie. Potem za gorąco, to ściągam szlafrok, a ptem za zimno. Patologia jakaś ;)

Młody chyba postanowił dać matce chwilę wytchnienia - pewnie chodzi o to, że P. jest w pracy, a kto to widział się urodzić bez Tatusia przy sobie ;)
 
Alka- a jak ciśnienie? Mierz sobie jak masz takie obrzęki.
Co do ciepła to ja zawsze byłąm zimnolubna a teraz to mi wszędzie masakrycznie gorąco... Ciągle śmigam w polarku albo sweterkowym poncho;-)
Co do homeopatii- nie wierzę... ale na mnie działa:-D Szału bez ale np na "rzekę mleka" (na laktację) brałam jakieś cudo homeopatyczne i słuchajcie- strumieniem się lało. Teraz po raz drugi stwierdziłam że a co szkodzi spróbować i kupiłam córce kuleczki na przeziębienie- pomogło. Więc moooże coś w tym jest. Choć jak podejdę do tego rozsądnie- to wiem że logicznie rzecz biorąc to nie powinno działać.
W każdym razie narobi mniej szkód niż zioła- których przyznam się szczerze trochę się boję. Mają tyle interakcji że to głowa mała. I naprawdę zanim zacznie się stosować zioła a w szczególności mieszanki- warto to skonsultować z kimś kto się na tym zna

Co do tej maliny- nie wiem czy już to było napisane- owoc można sobie pić, na "wywołanie porodu" stosuje się herbatkę ale z liści malin
 
reklama
lajtway ciśnienie mierzę kilka razy dziennie, ale po tabletkach nie jest najgorsze :) .... w końcu jakieś objawy w tej ciąży musze mieć ....
 
Do góry