reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Ja nie wierzę i na mnie nie działa...

ja nie wierzę, a na mnie zadziałało, ale nie każdy specyfik homeopatczny :p Najważniejsze że nie szkodzi.
-----------
Zioła mogą być niebezpieczne.
W każdej części rośliny zwykle znajdują się inne substancje czynnie działające.
w kazdym razie nie radze pic herbaty z malin-takiej ziołowej.

Ale polecam od 38 tyg ciąży taką herbatkę-ułatwia i przyspiesza poród, a najlepiej podpytac położną, ewentualnie gina.
A moje zdanie jest takie, że Niebieska wprowadza tu niepotrzebny zamęt :cool:

o tak! :cool:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja osobiście bardzo nie lubię leków "tradycyjnych". Mój przewód pokarmowy źle znosi tabletki i jeśli jest możliwość zastąpienia aspiryny sokiem z malin, to chętnie z niego korzystam (inna sprawa, że kiepsko toleruje także czosnek ;)). Zgadzam się z tym, że - jak przy każdym leczeniu - dobrze być pod kontrolą specjalisty; przynajmniej na początku, kiedy jeszcze nie wiemy jak dokładnie zareaguje nasz organizm na to, czym go uraczymy.
Ja podobnie. Dlatego bardzo szanuję moją gin bo ona zanim coś przepisze to się 15 x zastanowi, czy nie lepiej jakiś naturalny specyfik. Nawet witaminki biorę takie ziołowe.
No wiadomo, czasem trzeba i antybiotyk..
Ale homeopatia -stanowczo nie dla mnie
 
Witam Was!

Przykro mi, że tak to odczytujecie. Przedstawiłam Wam swoje zdanie na temat homeopatii i podparłam się artykułem, aby nie być gołosłowną, wymyślająca niestworzone historie. Nie jestem żadna przedstawicielką koncernu farmaceutycznego. Jestem zdania ze wszelkie firmy farm. biją się o klienta, co widać np na przykładzie paniki ze szczepionkami. Od wszelkich leków trzymam się z daleka - jeśli to możliwe. Jestem tu nowa, myślałam, że jesteście sympatyczne dziewuchy, a tu taka nagonka za wyrażenie swego zdania i kilka info, których wcale nie trzeba podzielać, ale warto poznać inny punkt widzenia. Jak tak strasznie mące to chyba nie powinnam się udzielać wcale.

Trzymajcie się ciepło
 
od trzech dni nie mogę chodzić :( dzisiaj to już jest przegięcie :/ nawet jak leżę i chcę się przekręcić to mnie boli.. a mianowicie jak staję na prawą nogę to mnie boli z tyłu tak jakby poniżej krzyża taki ból jakby ktoś mi szpile wbijał :( nie wiem już jak sobie mogę z tym poradzić :/ nic kompletnie nie mogę zrobić.. nawet do toalety ciężko mi pójść.. popłakałam się z bólu dzisiaj jak szłam do kibelka :(
 
laski zauważyłam już od kilku dni, że mało siusiam, choć piję niemało ....idę siusiu góra 3 razy dziennie i raz w nocy, ale w zamian za to wieczorem mam mega spuchnięte stopy - kostek nie widać :szok: myślicie, że jest na to jakiś sposób, by sobie z tym poradzić???



fazerka miałam to samo tydzień temu - minęło po ok 4 dniach .... teraz odczuwam to tylko delikatnie.... prawdopodobnie dzidziuś uciska na jakiś nerw ... dasz radę kochana

niebieska możesz mieć własne zdanie, ale niepotrzebna była przede wszystkim ta wielka czcionka, ja przez nią Twoich postów nie przeczytałam, bo mnie to męczyło :)
 
A ja od wczoraj mam jakieś dziwne upławy :crazy: Wczoraj rano poleciała taka biała i gęsta jak majonez na całą wkładkę. W ciągu dnia ok, wieczorem taka plamka wielkości pięciozłotówki brązowawa. W nocy nic a dziś rano cała wkłądka mokra, też podbarwiona jakby krwią brązowawą ale leciutko. Teraz znów sucho. Czy możliwe, że to powoli odchodzi czop śluzowy ?? Bo już nie chcę paniki siać, bo brzuch boli jak zwykle, nie mocniej, skurczy nie czuję i staram się myśleć pozytywnie.
Pozdrawiam
 
ch_aga to może być czop który schodzi sobie na raty, ale to nie znaczy że zaraz urodzisz. Skonsultowałabym to jednak z lekarzem bo mam koleżankę której też wcześnie poszedł czop i dostała luteine na podtrzymanie ciąży. Jeśli masz taką możliwość to zadzwoń do lekarza, ja bym tak zrobila.
 
reklama
Do góry