reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Alka- no to ok. To ogranicz sól i poleż sobie z nogami w górze. mi przy obrzękach kazali się powylegiwać- po dniu i nocy leżenia spadło mi 2 kg wtedy- byłam w ciężkim szoku
 
reklama
Powiedzcie mi jakie dawki Luteiny -dopochwowej -brałyście (te co brały/biorą;-))?????
Ja mam 3 razy po2 tabl brac:szok:
 
Ostatnia edycja:
ja brałam do poprzedniego tygodnia 2x2 tabl. dopochwowe, ze względu na skurcze i skracającą się szyjkę, na ostatniej wizycie już szyjka była bez zmian w porównaniu do poprzedniej wizyty, więc mam już odstawione, za to mam zapalenie i biorę globulki Macmiror, na szczęście dziś już ostatnia
 
laski potrzebuje rady :)
boli mnie brzuszek juz 5 tygodni. lekarka przepisala no-spe forte i luteine. a od piatku mam wodnista wydzieline. bezzapachowa. saczy sie rano jak wstaje z lozka i troche przez caly dzien. jechac do szpitala po porade czy panikuje?
 
reklama
Do góry