reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

laski potrzebuje rady :)
boli mnie brzuszek juz 5 tygodni. lekarka przepisala no-spe forte i luteine. a od piatku mam wodnista wydzieline. bezzapachowa. saczy sie rano jak wstaje z lozka i troche przez caly dzien. jechac do szpitala po porade czy panikuje?
Wiesz, ja myślę, żeby lepiej pojechać.Zbadają Cię na IP i jak coś rozwieją wątpliwości.Po co się zamartwiać.
 
reklama
Emm ja tak mam od ponad miesiąca. Nie byłam na Ip, a mój lekarz mówił, że jest ok, więc ja się nie martwię. Sprawdzam tylko czy tej wydzieliny nie za dużo naraz, ale nie...Po luteinie też upławy są większe.
Też aż ciśnienie mi skacze jak rano mokra się poczuję.
 
pojechałam jednak do szpitala, bo za bardzo się martwiłam. ilość wód jest ok, więc wydzielina sie martwic nie trzeba, ale mam lezec plackiem i sie nie ruszac, bo szyjka czesciowo zgładzona. a maluch ma ciagle za maly obwod brzuszka, ale ten lekarz powiedzial, ze w ogole by sie tym nie martwil, bo dzieci sa rozne
 
no właśnie tyle się mówi o tych skurczach... ja nie wiem czy to akurat te ale czasem mam takie skurcze jak przy okresie tak jakby mi się tam na dole zaciskało a po chwili puszcza
 
reklama
no właśnie tyle się mówi o tych skurczach... ja nie wiem czy to akurat te ale czasem mam takie skurcze jak przy okresie tak jakby mi się tam na dole zaciskało a po chwili puszcza
Kasiu, dokładnie ja tak mam od wczoraj.Takie zaciskanie i puszczanie na samym dole brzucha.I to nie było przyjemne.Nie spałam przez nie całą noc, bo nie dało rady zasnąć
 
Do góry