reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
jak Boga kocham wykończą mnie te zgagi :-( meczy mnie już po wszystkim, zasnąć nie mogę, a w nocy co chwile się budzę z odruchami wymiotnymi :-( gdyby nie zgaga to mogłabym powiedzieć że czuję się świetnie w ciąży. Wyniki super, apetyt na 102 i nic mnie nie boli tylko ta zgaga...
 
Kasia oglądałam jakiś filmik w necie, że lekarka na zgagę ciążową zalecała wypicie śmietany :eek: Mnie na szczęście pomaga łyk mleka.
Pozdrawiam
 
Kasia_zg spróbuj może zmienić swoje nawyki żywieniowe:) mniej smażonego na kolację i tłustego, i próbuj metod co dziewczyny polecają;) Mi łyk mleka pomaga, a od kiedy staram się jeść wieczorami jakieś kanapki, to nie mam zgagi.
Już z dobry miesiąc nie nawiedzała mnie:-)

 
Taka głupia dolegliwość. Mam w środku tak jakby bąbel powietrza, na wysokości żołądka. Mogę się najeść do syta a i tak mam dotkliwe wrażenie że czegoś mi brakuje :-( Zazwyczaj zalewam to sokiem ale i tak niewiele pomaga... A więcej zjeść już po prostu nie daję rady. Może któraś zna na to jakiś sposób? Nie wiem czy to normalne...
 
Ja mam to samo i nie wiem co to jest :-( a zapomniałam wczoraj gina spytać :-( Wiem tylko na pewno, że to nie Dzidzia, bo to ból ciągły i wcale nie podobny do Maluszkowych zachowań
 
reklama
j_asia: Dobrze wiedzieć, że to nie tylko ja. To pewnie nic strasznego tylko trochę upierdliwe uczucie ;-) Ja mam wizytę dopiero 6 października ale na pewno zapytam i dam znać czy można na to coś zaradzić.

aga3004: Magnez na pewno Ci pomoże(!) Od zawsze cierpiałam na skurcze mięśni i magnez zawsze dawał rade,. Nie od razu ale po kilku dniach na pewno poczujesz różnicę. Ponadto bardzo poprawia samopoczucie więc jak najbardziej polecam :) Powodzenia!
 
Do góry