reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

nie mam właśnie, więc to leżenie to tak średnio wyjdzie pewnie. no, ale będę polegiwać jak tylko się da. już zapowiedziałam, że nie biegam do sklepu, nie robię nic poza jedzeniem dla młodej :D Ale powiem Wam, że jestem w szoku jak sprawnie działa moja intuicja. bo poza tym glutem to nic mi nie było, tylko tak jakoś strasznie niespokojna byłam od wczoraj. potem przesiedziałam na tej izbie 2 godziny czekając i w końcu okazało się, że dobrze zrobiłam. trochę mnie tylko przeraziło, że mi lekarz powiedział, że jakby były jakieś skurcze czy bóle to mam jechać na karową bo tylko tam mi uratują takiego wcześniaka.. a w ogóle jak już się dobiłam do tego gabinetu na IP (dwie kobiety się wepchnęły przede mną!) to lekarz zbadał mnie, stwierdził, że z tą szyjką coś nie tak, kazał się ubrać i poczekać bo on musi iść odebrać poród.. no myślałam, że mnie coś tam trafi:D
 
reklama
Vileyka nie szalej tak,to jeszcze zadecydowanie za wcześnie:) wiem że się doczekać nie możesz maleństwa,ale cierpliwości :) skoro lekarz kazał leżeć to trzeba leżeć,bo to nie są żarty.
 
Vileyka- to teraz odpoczywaj duzo i dbaj o siebie :-)
Jesli chodzi o ten sluz, to mi sie taki nie zdarza. Czasami mam jakas plamke bialawa na figach, ale malutka. Ale wydaje mi sie, ze wszystkie takie jak Wy opisujecie to normalne objawy :-)
 
ja tez mam czesto galaretkowaty sluz. Boze jutro mam wizyte u gina kaze mu przebadac siebie wzdłuz i wszerz :pP bo juz mam takie mysli, że.... masakra. A nad pepkiem tez mnie nieraz kluje, takie uczucie jakby dziecko ciagnelo od srodka, moze za pepowine jak ciagnie to takie uczucie jest dziwne.. :p
 
moja córa jak ciągnęła za pępowinę to pępek mi wsysało do srodka wraz z ok 1cm skóry wokół niego. nigdy tego nie zapomnę :p
 
reklama
Do góry