reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Ja też dołączam do zakatarzonych, niestety, przez cukrzycę z domowych sposobów zostaje mi tylko czosnek i cebula, ewentualnie herbatka malinowa bez miodu i cukru.
 
reklama
Ja wlasnie niedawno bylam przeziebiona i:
na gardlo- polecam tantum verde do psikania - przeszlo szybciutko :-)
na przeziebienie- syrop *spam* dla kobiet w ciazy - naturalny i pyszny :-)
 
Przeziębienia, grypy trzeba też po prostu wyleżeć i przespać :) Ja od dzisiaj leże i śpię, mam nadzieje, że już jutro mi przejdzie, bo już mam dość czosnku i cytryny :no:

 
A co do zachcianek...:-) Macie jakieś szalone pomysły na urozmaicenie diety? typu połączony ogórek kiszony i dżem? :-) Bo ja jakoś nie mam takich zachcianek. Jedynie co to zaczęłam marchewkę z cukrem i jabłkiem jeść :) ale to żadne udziwnienie ;-)

 
U mnie na początku ciąży były grane ogórki kwaszone i lody waniliowe:) Ale to szybciutko minęło i takich dziwacznych miksów już nie tworzę.
 
raczej też nic nie łączyłam. bywało że zjadałam mięso i od razu musiałam zjeść coś słodkiego i odwrotnie. ale nigdy nie łączyłam bezpośrednio.
 
reklama
A mi ostatnio chce się jeść cały czas!!!:szok: Oczywiście staram się panować nad sobą, ale...
To takie dziwne uczucie - jakby ssanie w żołądku, ucisk. Jem więc często ale mało.
 
Do góry