reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

a teraz też masz takie prądy?
dzięki za słowa pocieszenia, ja też w głebi duszy czuję, że będzie dobrze... no i że będzie syn :)
 
reklama
Też czuję, że będzie syneczek! Możę w poniedziałek się już dowiemy? :)

A ja tak z wagi ciężkiej startuję :). 78 kg przed, teraz mam 80, więc nie jest jak narazie źle! :). Ale nie wyobrażam sobie końcowej.
Przy pierwszym była waga startowa 60 i skończyło się na 85! Dlatego teraz uważam co jem i ile, bo nie chcę ważyć 100 kg... Brr, przeraża mnie taka waga ;(. Nawet mój mąż jest lżejszy ode mnie...

Edit... Za dużo zakładek na raz i się pogubiłam i źle wpisałam! :). Ale zostanę tutaj już :)>
 
Ostatnia edycja:
donia 1980 nie wiem czy mam tak jak Ty bo ja znowuz mam czasem takie dziwne uciski miedzy pochwa a odbytem, dziwne uczucie. tez nie wiem co to... pojawiaja sie zadko ale sa :p
 
Witajcie,
mam takie pytanie: czy wokół piersi (u mnie akurat prawej) macie zaczerwienienie? Zapomniałam się zapytać mojego ginekologa, mam to już od dłuższego czasu. Trochę się martwię, bo pierś jest bardziej bolesna i jakby gorąca :)
Czy Wy też bolą piersi w nocy, tak, że problem jest ze snem? Już myślałam, że wystarczająco urosły i teraz mniej będą odczuwalne, a jest odwrotnie.
Pozdrawiam
 
mnie bola jak je splaszcze, po prostu jak na brzuchu spie.
W poprzedniej ciazy maz mial zabronione ich dotykania, bo non stop je czulam.
Moje wygladaja normalnie sa troche ciemniejsze, kolor po poprzedniej ciazy mi zostal.

Dziwne, odczucie bolu i goraca zwykle towarzyszy jakiemus zapaleniu, w sumie powinnas to z lekarzem duska skonsultowac
 
mnie piersi bolały do 10tc, teraz trochę mniej, czasem swędzą, ale wczesniej to małż miał zakaz dotykania, a bolały szczególnie w nocy
 
reklama
Do góry