reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

iga73 ja też poczułam lekkie łaskotanie..w niedziele, ale nie jestem pewna czy to fasolka się juz odezwała.
 
reklama
iga73 ja też poczułam lekkie łaskotanie..w niedziele, ale nie jestem pewna czy to fasolka się juz odezwała.


dziewczyny, ja takie łaskotanie mam od jakiegoś tygodnia
tak po wewnętrznej stronie szyjki i to nie cały czas ale takimi okresami
ja już dawno przypisałam to szalejącej fasolce, zwłaszcza, że mam bardzo mocno unerwioną i ukrwioną macicę
fajne to jest
a dziś była fasolka po bretońsku, ale nie wyszła mi najlepsza, a do picia nadal gazowana woda smakowa albo Fanta
 
ja 3 dni bez wieczornych przytulanek z klopem i mlodsci jakos sie pomniejszyly ale jeszcze sa :D

ja drugi dzień bez porannych za to ale to tylko dlatego, że się poddałam i wykupiłam tabletki, które położna poleciła żebym nie wymiotowała, już na skraju wyczerpania byłam.
wcześniej nie chciałam, ze wzgledu na malucha ale chyba bardziej mu szkodziłam prawie nic nie jedząc.
Chyba wybrałam mniejsze zło.
 
kurcze dziewczyny wspolczuje Wam tych mdlosci
mnie na sZczescie ominely (tfu tfu) i ani razu nie hftowalam, ale za to w poprzedniej ciazy mialam mdlosci przez dlugie tygodnie
mami a co Ci ginka przepisala? slyszalam, ze hydrxyzinum dziala ale ja bym tego swinstwa nie brala
 
kurcze dziewczyny wspolczuje Wam tych mdlosci
mnie na sZczescie ominely (tfu tfu) i ani razu nie hftowalam, ale za to w poprzedniej ciazy mialam mdlosci przez dlugie tygodnie
mami a co Ci ginka przepisala? slyszalam, ze hydrxyzinum dziala ale ja bym tego swinstwa nie brala


Położna mi przepisała Cariban. Działanie czuje już od wczoraj. gdy wziełam 1 tabletkę. Zaczęłam mieć apetyt i nie miałam od razu po śniadaniu romansu z toaletą:)
Mam brać jedną przed śniadaniem i jedną przed kolacją. Facet w aptece od razu wiedział, że to dla kobiety w ciąży. :)
 
Mnie w pierwszej ciąży strasznie bolały i swędziały piersi, chodziłam po domu bez stanika, bo nie mogłam wytrzymać, no i rozmiar się znacznie zwiększył w ciąży. Teraz praktycznie nie bolą, ale to chyba dlatego że po poprzedniej ciąży rozciągnięte (niestety) ;-) No i rozmiar znowu się zwiększył :no:

Duska
- jak po wizycie? Mam nadzieję ze wszystko ok.

Marciaa - u mnie cheeseburgery z mc donaldsa to standardowa ciążowa zachcianka - co jakiś czas mnie nachodzi ;-) Normalnie też ich nie jadam.
Super że powoli żegnasz się z sesjami w kibelku :-)
 
reklama
hey, a ja dzis jak nowo narodzona... zadznych wymiotow...i mdlosci... szok!!! pierwszy raz od 2,5 mies. wczoraj jeszcze mi sie zadrzylo odwiedzic kibelek ;-( a dziś spokoj!!!

Mam zachcianke na Jagodznake... ale tak prawdziwa z jagodami a nie z dzemem jagodowym!:p
 
Do góry