reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
A ja od piątku miałam taką chęć na bigos, że wczoraj w sklepie A. jak zobaczył w słoiczku to postanwił kupić mi:-D Ale ślina to leciała już w sklepie:-p i do tego zachciankowe (moje i A.) frytki:-D mmm pycha:-) po czym zagryzłam wszystko ptasim mleczkiem...

Też tak macie, że jak zjecie coś zachciankowego to strasznie brzuch wywala???
Bo mój jak zjem coś normalnego to taki normalny :-D A jak zjem coś na co mam straszną chęć to wywala i dwa razy większy:-p A pytam, bo z Luśką zachcianek nie miałam i nie wiem jak to wygląda:-D

Dziewuszki- super, że się odnalazłyście w tak wielkim mieście jeszcze przez przypadek:-D
 
ja mam zachcianek mnóstwo ale tylko do południa. wieczorami nic a nic nie jem, po prostu 0 apetyt.

a ostatnio hitem numer 1 u mnie jest cebula cukrowa. jem kanapki same z cebula lub dla urozmaicenia z pomidorem :)
 
A ja mam takie pytanko:-p
Z góry prosze się nie gniewać:-D

Czy Waszym Panom rosną już brzuszki???
Bo ja zaobserwowałam u mojego A. jakiś czas temu już, że ciut się powiększył, a teraz jeszcze bardziej:-) I się wczoraj śmialiśmy z naszych brzuszków:-p:-)
 
Hehe :-D Nieźle :-) No mojemu mężowi nie rośnie brzuszek, w I ciąży też mu nie urósł, ale on jest ogólnie dość szczupły i ma to już w genach, więc może dlatego.
 
Witam Was Wszystkie bardzo serdecznie i na wstępie pragnę serdecznie pogratulować :) :)
Jestem tu nowa, baaa to mój pierwszy post, ale chciałam Wam opisać moje dolegliwości. Tak więc zaczynam: ból piersi niewielki, za to mdłości okropne, a do tego od czasu do czasu wymioty. Tak i to jest właśnie najgorsze potrafię wymiotować 36 godz pod rząd co pół godziny. Na szczęście zdarzyło mi się to jak narazie 2 razy, ale mam nadzieję, że już nie wróci. A co do imbiru jest cudowny, ale niestety tylko przy mdłościach, przy wymiotach nic nie jest w stanie mi pomóc :(
 
reklama
_PAULINA_ witam Ciebie ... zostań z nami i odzywaj się częściej! co do dolegliwości to ja jestem tą szczęściarą, która nie miała żadnych wymiotów, mdłości itp ... ale uważam, że powinnaś powiedzieć Twojemu lekarzowi o tym co Ciebie spotyka. Póki co głowa do góry i życzę wszystkiego dobrego!!
 
Do góry