reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

A ja dzisiaj rano poczułam takie wspaniałe kopniaczki ;-) takie bardziej intensywne...ahhh co to za szczęście nosić pod sercem dziecko :-)
 
reklama
Mój Syneczek daje czadu wczesnym rankiem i wieczorem, w ciagu dnia sie kreci jak siedze przy komputerze, ale wieczorem to juz tak kopie, ze ciezko jest mi zasnac :p Urwisek :)
 
wczoraj nasza mała kręciła się tak intensywnie że nie dała o sobie zapomnieć :-) cały dzień ją czułam, a dzisiaj jakaś cisza chyba sobie odpoczywa po wczorajszych wojażach :-D
 
u mnie najczęściej wierci się Bąbelek wieczorem, ale dzisiaj dał o sobie znać rano, w ciągu dnia też czasami zapuka ;-)
 
Marciaa "bajlado" super to ujęłas :-D hehehe

A ja czekam na mojego Męża z obiadkiem az z pracy wroci... o 15:20 ogladamy ostatnie z mieszkań, które sie nam podoba... chociaż 700 zł miesięcznie czy 1000zł za gaz w sezonie grzewczym troche mnie przeraża :|więc zaczynam sie wahac czy je weźmiemy.

Strzyga ile macie pokoi w mieszkaniu?
 
Sarat to strasznie dużo w sezonie grzewczym;/ chyba, że to mieszkanie w bloku, to wiadome. Też trochę się obawiam zimy i grzania gazem w mieszkaniu. Z tym, że z moim ukochanym mieszkamy na swoim od niedawna i nie mieliśmy okazji przekonać się, jak będzie zimą. Ale znajomy mi mówił, że jak miał dziecko to max 300 zł w zimę płacił za ogrzewanie, max to czasem aż w sumie ;]

 
reklama
ogladalismy mieszkanko :)) jestem zauroczona :pPP Babeczka mowila, ze placi 300-350 zl w sezonie grzewczym za gaz... ciekawe ile w tym prawdy... napisalam 1000 lub 700 bo tak mi dziewczyny pisaly na forum, ze tyle sie placi...
 
Do góry