reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

donia, pojedź, niech lekarz sprawdzi, czy wszystko jest ok z maleństwem i że Tobie nic nie grozi. Nie ma po co zwlekać, tym bardziej, że ból się nasila. Może po prostu musisz poleżeć i dać odpocząć temu, co ponaciągałaś.
 
reklama
byłam :)
oczywiście panie cerber wystartowały do mnie z tekstem że do chirurga powinnam iśc a nie ginekologa ehh
no i wszystko ok, serduszko bije jak szalone, kosmówka się nie odkleja
najwidoczniej nadwyrężyłam albo najadłam się za dużo fasolki po bretońsku :-D
ale lekarz bardzo miły, a jak się dowiedział gdzie pracuję to był pełny zrozumienia dlaczego przyjechałam i dlaczego panikuję :tak:
 
Donia, super że dobre wieści! Warto było się wybrać, a tak byś nie spała po nocy w stresie i myślała nie wiadomo o czym :)
 
reklama
mnie czasem kusi czy by nie pojechać sobie na izbę ze zmyślonym bólem brzucha żeby dzidzię podejżeć:D w poprzedniej ciąży właśnie na izbie się dowiedziałam, że mam dziewczynkę. lekarz robił usg i zapytał czy znam płeć, powiedziałam, że nie a on do końca wizyty się śmiał, że on już wie i nie chciał powiedzieć. Ale jak już wychodziłam to mi powiedział :)
 
Do góry