reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
ja trochę mocy czuje, ale jeszcze nie tak bardzo. ale zdarza mi się już wyjść z domu dalej niż do sklepu czyli jest znacznie lepiej:)
 
Ja wczoraj zakisiłam 10 słoików ogórków na zimę, dziś się wybieram w poszukiwaniu spodni ciążowych, brzuszek mi rośnie szybko, mimo że wagowo przybrałam 1 kilogram.
Od paru dni czuje lekkie łaskotanie w okolicach pępka ale wciąż nie wiem czy to moje maleństwo. Jak odczuwacie ruchy waszych maleństw i od którego tygodnia , napiszcie bo ja nie mam żadnego doświadczenia w tym wględzie.
 
ja w poprzedniej ciąży pierwsze solidne kopniaki poczułam w 17 tygodniu. moja gin stwierdziła że 17 tydzień na kopniaki to bardzo wcześnie i dodała,że czasami kobiety mylą ruchy dziecka z ruchami jelit.
 
mnie sie wydaje ze za wczesnie na ruchy. Ja poczulam w pracy < 18 tydzien> ale dziwne uczucie i wiedzialam ze to jest to. Mi sie ostatnio jelita przewracaja i tez mam uczucia dziwne :) ale jeszcze czas
 
dziewczyny poradźcie
wczoraj wieczorem jakoś niefortunnie się odwróciłam i potwornie mnie zakłuło w brzuchu a później taki palący ból, pomyślałam że może naciągnęłamczy nawet naderwałam ścięgno
ale dzisiaj w ciągu dnia ten ból się nasila, kłuje mnie cała lewa strona, miejscowo i co jakiś czas ale to jest taki nieprzyjemny piekący ból, czy któraś z Was tak miała? moja ginka jest wyjechana na wakacje a ja zastanawiam się czy mam jechać do szpitala, praktycznie niemogę się ruszać i nasila się
 
reklama
Donia 1980
ja bym chyba pojechała do szpitala. Może to nic nie groźnego, ale obawy są i się denerwujesz i dzidzię przy okazji.
Ja wolę chuchać na zimne, ale ja to panikara jestem :-)
Będzie dobrze nie denerwuj się tylko, bo szkodzisz sobie i Twojej dzidzi.
 
Do góry