reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Nice-girl właśnie wróciłam z pracy i wrzuciłam w siebie paczkę pistacji, kawal krakowskiej, wafelki kokosowe a teraz kończę 10 pierogów z grzybami i kapustą zajęło mi to jakieś 15-20 minut. Przebij to !
 
reklama
na Inflanckiej:D Ale możliwe, że już wyszłaś bo ja dotarłam tam trochę po 8. ale widziałam tylko same bardzo brzuchate kobietki:)
 
Tak tam prowadzę;D. Rodziła tam moja przyjaciółka w październiku i była zadowolona więc i ja się tam zapisałam ;D. Poza tym jestem zawodowo związana z ochroną zdrowia i powiem, że bardzo mi się podoba to jak mnie traktują mimo, iż nie wiedzą , że jestem koleżanką po fachu.
 
Dziewczyny a ja dzisiaj "wysiadam"...tak cieszyłam się, że nie towarzyszą mi wymioty, a dzisiaj całe śniadanko "wyszło" z powrotem;-/ aż odechciewa mi się jeść... najgorsze są poranki, ale damy jakoś rade;-)

pozdrawiam;-)
 
No jeszcze trochę i najprzyjemniejszt trymestr, przynajmniej tak moja mama mówi :)
Ja mdłości ani nic innego na szczęście nie miałam, ale za to śpię gdzie się da :) Mi już powoli przechodzi, bo nawet jestem dumna z siebie i obejrzałam cały wieczorny film :):):)
 
reklama
Nice-girl właśnie wróciłam z pracy i wrzuciłam w siebie paczkę pistacji, kawal krakowskiej, wafelki kokosowe a teraz kończę 10 pierogów z grzybami i kapustą zajęło mi to jakieś 15-20 minut. Przebij to !

Wymiękam - jesteś lepsza ode mnie :-D Ja co prawdą ciągle głodna, ale jem mniejsze ilości na raz, tyle tylko że jem prawie non-stop z małymi przerwami ;-)
 
Do góry