reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
cześć dziewczyny;)

chciałam się Was poradzić, bo nie wiem czy wszystko jest w porządku...a nie chcę od razu lecieć do lekarza...a więc dzisiaj rano wstałam z łóżka i gdy założyłam majtki poleciała mi z "pewnego miejsca" wydzielina...myślałam, że to śluz, ale było tego dużo i miało konsystencje wody....bardzo się denerwuje bo nie wiem czy to normalne...
 
A ja od kilku dni czuję się kiepsko:( Jest mi słabo, tzn. jak za długo stoję albo łażę to czuję się tak jakby mi sił zaczynało brakować, jak siedzę czy leżę jest wszystko oki...nie wiem od czego to może być, do tej pory czułam się fantastycznie, a teraz taka masakra:(
 
Taka wydzielina to podobno normalna sprawa. Można zacząć się martwić gdy upławy są koloru brązowego bądź występują śladowe ilości krwi wtedy nie ma sie nad czym zastanawiac i fru do lekarza.
Mi chociaż juz po kuracji imbirowej przeszły mdłości i moge od tygodia normalnie jeść. Ale mega osłabienie czuje na każdym kroku (zawroty głowy, omdlenia w dusznych pomieszczeniach przy kilkuminutowym staniu) do tego moje bardzo słabe ciśnienie no ale jakos trzeba to przetrzymać.
 
reklama
a ja wczoraj miałam cos dziwnego. przez kilka minut migotał mi obraz w prawym oku i nie widziałam jakby od połowy pola widzenia. przeszło po kilku minutach, ale dziwne to było, bo nie było mi słabo , ani nie bolała głowa....
 
Do góry