reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
Ja właśnie wróciłam z cukierni, dziś ogromną zachciankę mam na jagodzianki:-) Prawie, że pobiegłam po nie tak mi się chciało. Minęła już chęć na ogórki i to całkowicie, teraz tylko słodkie mogłabym wcinać:-)
 
do 0,5%....Czyli mniej niż syrop na kaszel dla dzieci....Kocham Karmi ale staram się opanować...No i średnio mi wychodzi - wypiłam 4 sztuki w dwa tygodnie czyli tyle ile w ciągu ostatniego roku.
Poza tym alkoholu nie pijam niezależnie od tego czy jestem w ciąży czy nie - nie lubię
 
Ja jutro idę do szpitala, żeby dostać kroplówkę wzmacniająca i nawadniająca... Bo w ciągu 3 tygodni schudłam już 3 kg i to wszystko przez mdłości w wymioty... Mój M. się śmieję, że to może bliźniaki skoro mnie męczy 2 razy bardziej jak przy Tomku :\
 
Magdaleno ja też mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze, że dojdziesz do siebie;) ze mną może być czasami tak samo, bo prawie nic nie potrafię jeść przez te moje mdłości a dzisiaj jeszcze doszły wymioty...;/
 
cześć Mamusie:-)
ja ostatnio jem ogórki przegryzam je pączkiem hehehe, w ostatniej ciąży tak miałam że strasznie smakowały mi ogórki kiszone z bitą śmietaną:-p
 
reklama
Do góry