reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

A zachcianki żadne teraz mnie odrzucilo od:
- jajek ( choć kiedyś je kochałam - teraz nawet obrazek mi przeszkadza)
- mięsa (jem same zielone warzywka)
- slodyczy ( a szczegolnie od tych które mają czekolade)
 
reklama
Łania mdlosci wymioty przewaznie trzymaja do 12 tyg. Mnie z 12 tyg rowno odeszly mdlosci bylam wtedy taka szczelsiwa he he ;-) niedlugo bedzie lepiej...ja tez sie mecze strasznie szczegolnie wieczorami ale odliczam ...jeszcze 5 tyg
 
Aż zazdroszczę tym, którym pomaga imbir, albo migdały :-( Na początku ratowałam się imbirem i działał, ale od jakiegoś czasu na samą myśl o nim mnie odrzuca.
A poza tym ja spać mogłaby też cały dzień, ale w nocy, a właściwie nad ranem to jedna masakra. Potrafię nie spać od 3 rano po prostu z głodu i mdłości.
Pocieszam się tylko myślą, że to minie ...
 
Mi się włączyła ochota na owoce ale do tego stopnia, że wczoraj ciągałam starego po nocy w poszukiwaniu gruszek. Dzisiaj rano obudziła mnie jedna myśl, że jak nie zjem arbuza to zwariuje. Truskawki, winogrona cokolwiek.

A co do wzruszania się? Nie jestem w stanie wystać Mszy. Najgorsza jest Barka ale wczoraj tez poległam na Baranku Boży. Wrażliwość wrażliwością ale ryczenie w Kościele na śpiewie fałszującej scholi to juz przesada.
 
Oceanica - z tymi pieśniami kościelnymi to niezła jazda :-D

A ja też często rano już wstaję, pomimo tego że jeszcze śpiąca jestem, bo już mnie tak z głodu skręca że nie mogę spać. Senność też mnie w dzień ogarnia, ale mój mały łobuziak nie da mi niestety oka zmrużyć.
 
ja tez byłam z niedzielę na mszy. i były 4 chrzty, no to sobie wyobraźcie... to było dopiero ryczenie
 
Łania jak ja bym chciała, żebym mnie odrzucało od słodyczy - u mnie niestety jest odwrotnie, mogłabym tylko nimi się żywić :-(
 
No to mi się podoba, że od słodyczy mnie odrzuca. I od produktów z dużą ilością chemii- jakieś sałatki, chipsy, napoje jakos zapach strasznie mi przeszkadza. Wszystko musi być świeże ;) To dobre strony ;D
 
reklama
Do góry