reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
Ja też ryczę na reklamach - najbardziej na Merci :)
A tydzień temu ryczałam- bo mi się płakać chciało a nie wiedziałam dlaczego więc płakałam. A Mężulek też ryczał ale ze śmiechu:)
 
Ja płaczę za każdym razem gdy leci reklama kremu Nivea ta z piosenką rihanny w tle :p jak ten facet na końcu całuje brzuszek ciężarnej kobitki to wymiękam...:-(
 
Wiecie co zauwazyłam, że kompletnie odrzuciło mnie od mięsa. Szczególnie gotowanego i smazonego, bo na wedlinkę jeszcze się czasem skuszę. Na obiad cała rodzinka je kotlety schabowe, mielone, kurczaka itp. a ja ziemniaki z surówkami :p obciach bo ja od zwsze bylam mięsiarą a teraz jak paniusia :p widze mięso i sie krzywię :) Boję się zeby dzidzi nie braklo żelaza. myslalam o rybach, ale ryb to ja nigdy nie lubilam i teraz tez sie to nie zmienilo.
 
Wiecie co zauwazyłam, że kompletnie odrzuciło mnie od mięsa. Szczególnie gotowanego i smazonego, bo na wedlinkę jeszcze się czasem skuszę. Na obiad cała rodzinka je kotlety schabowe, mielone, kurczaka itp. a ja ziemniaki z surówkami :p obciach bo ja od zwsze bylam mięsiarą a teraz jak paniusia :p widze mięso i sie krzywię :) Boję się zeby dzidzi nie braklo żelaza. myslalam o rybach, ale ryb to ja nigdy nie lubilam i teraz tez sie to nie zmienilo.

mnie tez odrzucilo calkowicie od miesa, no chyba ze pieczen to jedyny wyjatek:-):p
 
reklama
Witam!
jestem 6 tygodniu ciąży, jest to moje 1 -wsze dziecko. Moja mama nie miała żadnych objawów ciążowych (choć urodziła 2-ke dzieci)- szczęściara. Zawsze myślałam że ja bede przechodzić tak samo ale niestety:-) Od maja (czyli od mojej ostatniej miesiączki) mam straszne mdłości, wymiotuje (jak można to tak nazwać, bo wymiotuje śliną) nawet 5 razy dzienie razem z tym boli mnie strasznie głowa ból jest bardzo silny, że obraz mi wiruje jak na karuzeli :-(, czytałam w książce że nudności to dobry i zdrowy objaw, że dziecko dobrze sie rozwija i żebyśmy się tym pocieszały:-)Ale są dni gdzie wszystko jest ok tylko boli mnie na dole brzuch i jestem zmęczona śpię w dzień kilka razy po 2 godziny. Co do mndłości czytałam że dobrze jest (tak jak napisała koleżanka b_iala) zjeść na czczo sucharek lub biszkopt albo wypić sok owocowy. Nie stosować napojów bezpośrednio po posiłkach. Należy odczekać 20- 30minut i jeść mniej a częściej. Ilośc posiłków może dochodzić do 7-8 dzienie(oczywiście pisze to do Pań które są w 1 trymestrze:-))Pozatym jak długo powinny utrzymywac się bóle brzucha?? Bo się bardzo martwie a wizytę mam dopiero 1 lipca:-(
 
Do góry