reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny?

Ja bylam wczoraj na wizycie babka mnie zwazyla i przy wzroscie 172cm waze obescnie 68.8 o_O mam zalamanie nerwowe nomalnie :/ a napomne ze slodyczy pawie wogole nie jadam bo nie lubie, i nie pije nic ze slodkich napojow tylko wode.... A na liczniku juz prawie 11kg wiecej o_O
 
reklama
Ja bylam wczoraj na wizycie babka mnie zwazyla i przy wzroscie 172cm waze obescnie 68.8 o_O mam zalamanie nerwowe nomalnie :/ a napomne ze slodyczy pawie wogole nie jadam bo nie lubie, i nie pije nic ze slodkich napojow tylko wode.... A na liczniku juz prawie 11kg wiecej o_O

Wirginia nie przejmuj się. Ja przy 174 cm ważę w tej chwili 70 kg. Generalnie tez jestem załamana tą wagą ale wydaje mi się, że nie jem dużo więcej niż zawsze a regularnie przybieram :-/ skoro nie mam na to wpływu to już mam to w d...e :p dwa razy w sumie schudłam te dodatkowe 20 kg, które przybrałam w ciążach to może i teraz dam radę.
 
Wirginia nie przejmuj się. Ja przy 174 cm ważę w tej chwili 70 kg. Generalnie tez jestem załamana tą wagą ale wydaje mi się, że nie jem dużo więcej niż zawsze a regularnie przybieram :-/ skoro nie mam na to wpływu to już mam to w d...e :p dwa razy w sumie schudłam te dodatkowe 20 kg, które przybrałam w ciążach to może i teraz dam radę.

tez tak myślę, jem tyle co zawsze a waga cos przyspieszyła, no trudno, będę sie martwic po porodzie:baffled:
 
Ja jestem niecałe 6kg na plusie. No chyba, że liczyć spadek wagi z pierwszego trymestru, to więcej o 2kg ;)

Wczoraj znalazłam na BFF wykres dziewczyny, która w 23 tyg jest -1kg zaczynając z wagą 50kg. Jak to jest możliwe kurcze?
 
Ja jestem niecałe 6kg na plusie. No chyba, że liczyć spadek wagi z pierwszego trymestru, to więcej o 2kg ;)

Wczoraj znalazłam na BFF wykres dziewczyny, która w 23 tyg jest -1kg zaczynając z wagą 50kg. Jak to jest możliwe kurcze?

Ja mam22/23 tc i mam schudlam 1,5 po czym to wrocilo wiec jestem na zero a jem normalnie , czasem i sobie pozwalam na lakomstwo a waga stoi w miejscu - nie mam anemi ani nic a malutka normalnie przybiera na wadze
 
ee tam dziewczyny, czym wy sie przejmujecie, ja mam 170 i waze juz 83 i mam w d... jakos bedzie hehe pozniej sie bede martwic jakby nie spadało ;)
 
Ja jak ostatnio się warzyłam to miałam +4kg, teraz pewnie mam 4,5 albo i 5 aleeeee patrzcie, dalej się mieszcze w te same ciuchy :D więc nie wiem o co chodzi z tą wagą, chyba zepsuta! :p
aviary_2015_06_18_11_22_45.jpg
 

Załączniki

  • aviary_2015_06_18_11_22_45.jpg
    aviary_2015_06_18_11_22_45.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Do góry