reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny?

reklama
U mnie 21 tydzień i plus cztery na wadze.
No brzuszek mam trochę, a bardziej klockowatą figurę, bo straciłam talię. W luźnych rzeczach spokojnie do ukrycia. Więc ogólnie poszło mi w środkową część ciała, bo po rękach, nogach, pupie to nie widzę. Za to mam chyba cellulit na udach, a tego wcześniej nie miałam...
A co do piersi to powiem Wam, że są większe tylko o rozmiar, spodziewałam się wielkich balonów a tu zaskoczenie:) I to też o rozmiar w tym sensie, że miseczka ta sama, tyle, że obwód o 5 cm większy kupuję. A do tego (nie wiem ile w tym prawdy) lekarz mi ostatnio mówił, że teraz już piersi nie będą mi rosły, może minimalnie, największą fazę wzrostu mają już za sobą.
 
dziewczyny proszę nie dołujcie mnie, wszyskie tyją 3 , 4 ewentualnie 6 kg, a ja 2 razy tyle
pocieszające jest tylko to u mnie, że nikt mi nie wierzy, ze tyle juz przytyłam, podobno nie widać
 
reklama
dobra przeciez jestem niewiele lepsza, bo mam juz 7,5 na plusie, zaraz was nadgonie, bo w ten miesiac przytyłam az 3,5 kg :/ szok, jak tak dalej pojdzie to bede sie niezle toczyć
 
Do góry