reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

Hello Dukanowskie laseczki
Dzis stanełam na wadze i to był przysłowiowy gwózdz do ........
Wiec juz dzis sie troche hamowałam a jutro dieta na maxa mam pytanie , czy selera mozna jesc ??? bo mam super przepis na pasztet z selera ;)
I czy mogłybyscie napisac swoj dzienny jadłospis ? i jak sobie radzicie z przekąskami co mozna chrupac w miedzy posiłkami ?
 
reklama
Zaniepokojona - faza pierwsza ma trwać od 3do 7dni (chyba) w zależności od tego, ile chcesz zrzucić:). Podczas jej trwania można jeść mięsa (wołowina, drób), nabiał beztłuszczowy (niskotłuszczowy), ryby, jajka (ja jem tego dużo) i 2 łyżki otrębow owsianych +1łyżka otrębóww pszennych dziennie. To wszystko w dowolnym zestawieniu i kombinacji:)). potem w drugiej fazie dochodzą warzywa na przemian z samymi proteinami.
Nie da się tego ująć tak w kilku słowach...

Fleur - jeżeli chodzi o selera to w pierwszej fazie nie wolno, w drugiej wolno:)
mój przykładowy dzienny jadłospis:
śniadanie
jajecznica+kawa z mlekiem+ placuszki otrębowe (świetne jako przekąska)
obiad
bitki z sarniny (można wołowe) w sosie pieczrkowym (ja pieczarek nie jadłam, bo ma dzisja dzień samych protein)
deser
kawałek ciasta jogurtowego+kawa z mlekiem
kolacja
sałatka z tuńczyka z jajkiem i białym serkiem, a i ze szczypiorkiem:)

Jutro na śniadanie planuję kefir
obiad bigos (który dzisiaj robiłam - mój debiut)
kolacja może jakaś rybka:)
 
Wika dzieki za odpowiedz jesli chodzi jajecznice to robisz z jednego jajka czy z dwóch ? no i te placuszki z otrebów tzn sa własnie z otrebów takich jak na owsianke czy sa bardziej zmielone ?
 
kurcze pewnie nie znajde tycg otrąb tutaj :( chyba ze w pl sklepie musze zobaczyc dzieki Wika
mama dzieki za maila z przepisami :) masz moze przepis na bigosik??? bo nie znalazam go w przepisach z góry dziekuje :)
Dobrej nocy pappaap
Nie daje rady wstawic suwaczka :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hello Dukanowskie laseczki
Dzis stanełam na wadze i to był przysłowiowy gwózdz do ........
Wiec juz dzis sie troche hamowałam a jutro dieta na maxa mam pytanie , czy selera mozna jesc ??? bo mam super przepis na pasztet z selera ;)
I czy mogłybyscie napisac swoj dzienny jadłospis ? i jak sobie radzicie z przekąskami co mozna chrupac w miedzy posiłkami ?

FLEUR- no cześć kochana!! :))seler mozna w II fazie w I jest tylko nabial i bialko :)

ja rano jem owsianke+kawa
kolo 11 jem placuszki z ciasta nalesnikowego(wychodzi 5 placuszkow)
na obiad ryba albo kurczak i jak jest dzien warzyw to robie salatke warzywna
kolo 16 kefir lub jogurt naturalny
na kolacje roznie-wczoraj zjadlam pol serka grani dosypalam troche szczypiorku i dodalam jajko na twardo.
w ciagu dnia pije 1 butelke wody,pilnuje ,zeby wypic 1 herb.zieloną.

co do bigosu to pokrój kapuste wrzuc do garnka podlej troche woda,dodaj przyprawy-jest gotowa przyprawa do bigosu :)) mozesz dodac drobiowa wedlinke,1 marchewke poszatkowaną ,i na koniec jak juz kapusta bedzie miekka to kncentrat pom.bez cukru.przegotowac to odstawic z gazu i nie sie "przegryzie "


BAFINKA- &&&&&&&&&&&& za wizyte :))


ja po owsiance,koncze kawe i zabieram sie za pozadki.

moja waga nadal stoi...pewnie przed @
 
FLEUR - ja jeszcze do bigosu dodałam podsmażone kawałki piersi indyka i kabanoski, lubię jak w bigosie jest dużo mięsa. A i ja robię bigos z kapusty kiszonej i zwykłej, tak mniej więcej pół na pół:))

Bafinka - powodzenie!!

Mama - moja waga chyba chce Ci towarzyszyć w tych zastojach i dzisiaj pokazała równe 62, ja chcę już zobaczyć z przodu 60...
 
Wikaa dziękuje za rady kochana ****

poczytam sobie, porobię zakupy na cały tydzień bo mi to ciężko sie z domu wyrwać ostatnio i zacznę dietkę tylko tak pewno około niedzieli bo musze sobie te przepisy pospisywać zeby miec pod ręka

MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNKI****
 
reklama
Wikula, ja jem z 3 :D

Witam się pięknie, zaraz będę nadrabiać tylko lecę małej i sobie śniadanko zrobić, bo padam z głodu a i antybiotyki trza wziąć.

Jak tam waga?? :D
 
Do góry