reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

WIKULA- nie mam sprawdzonego-bede robila pierwszy raz :))))))))))licze ,ze wyjdzie :)

MAJQA- 2 strony wczesniej masz linki do stron i tam mozesz sobie poczytac o zasadach diety i dla Ciebie jest faza III bez proteinowego czwartku i 2 porcje owoców zamiast 1:)
 
reklama
A teraz rada z serii "tego nie robcie";-)
Mianowicie - nie pieczcie wolowiny w calosci:baffled: Moi faceci wlasnie to zrobili - masakra! Pogryzc tego nie szlo!!! I polowa mi w zebach zostala;-)

A tak na marginesie to od wczoraj mam tak wielki apetyt, ze szok!!! Przed chwila zjadlam dwa kawalki tej wolowiny i znowu jestem glodna:szok:
 
Maćku, to prawda, chyba że cały dzień by się robiło :D Ale trzeba docenić, w końcu się starali ;p
Wcinaj, jak masz apetyt, bo właśnie im więcej się je na dietce dobrych rzeczy, tym szybciej waga leci :) A ten apetyt to może na fasolkę ?? ;>
 
co do pomysłu na to ja w tych przyprawach robie kuraka 2-3 razy w tyg i waga leci więc nie jest żle wszystkie przyprawy zostają na skórce a ją przecież się zdejmuje... ja na kolację zjadłam 2 kabanoski i taraz z zadowoleniem leze w łóżeczku





 
maćku tak samo jak ja, myślałam ze to przez @.
U mnie jeszcze prawie tydzien do @, wiec pewnie za wczesni...

Maćku, to prawda, chyba że cały dzień by się robiło :D Ale trzeba docenić, w końcu się starali ;p
Wcinaj, jak masz apetyt, bo właśnie im więcej się je na dietce dobrych rzeczy, tym szybciej waga leci :) A ten apetyt to może na fasolkę ?? ;>
Dokladnie - starali sie, ale nie wyszlo;-)
A na fasolke ma sie tak szybko apetyt?:sorry2:
 
reklama
Maćku, różnie to bywa. Jedni mają objawy bardzo szybko a inni wcalę, cieżko powiedzieć :) Może nie gdybajmy, zobaczymy co będzie a póki co Ty sobie śmiało wcinaj to na co masz ochotę :)

Bafinko, ważne, że waga leci i widać rezultaty, dla każdego dobre jest coś innego :)
 
Do góry